Angle down Atgal

Pagerbti geriausi Panevėžio rajono sportininkai: šventė vyko nuotoliniu būdu

Panevėžio rajono savivaldybėje tęsiama tradicija gruodžio mėnesį pagerbti ir apdovanoti besibaigiančiais metais geriausius rezultatus pasiekusius sportininkus. Dėl koronaviruso grėsmės šįkart šventė vyko nuotoliniu būdu.

Meras Povilas Žagunis padėkojo sportininkams ir treneriams už gražias pergales ir rajono vardo garsinimą ne tik šalyje, bet ir už jos ribų. Meras pacitavo legendinio boksininko Muhamado Ali žodžius, kad „čempionai negaminami sporto salėje. Čempionai atsiranda dėl to, ką turi giliai viduje: aistrą, svajonę, viziją.“

Be šių savybių nebūtų įmanomi tokie Panevėžio rajono sportininkų pasiekimai kaip prizinės vietos Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių bokso čempionatuose, dviračių sporto, Mažų miestelių krepšinio lygos čempionatuose, tarptautinėse kultūrizmo, šalies motokroso, orientavimosi sporto varžybose, Lietuvos ir Baltijos šalių svarsčių kilnojimo čempionatuose, Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionatuose, virvės traukimo rungtyse.

„Jūs, sportininkai, įrodėte, kad esate stiprūs ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, dvasiškai. Vidinės stiprybės, kuri kiekvienam reikalinga ypač šiais neramiais pandemijos laikais, iš jūsų galėtų pasimokyti visi žmonės“,– sakė meras.

Renginio metu sportininkai pasidalino įspūdžiais apie metų pasiekimus, dalyvavimą varžybose, kelius į sėkmę, juose kilusius ir įveiktus sunkumus.

Sportininkai ir treneriai dėkojo Panevėžio rajono savivaldybei už paramą ir sudarytas puikias sąlygas treniruotis, suteiktą transportą vykti į varžybas, siekti aukštų tikslų.

Renginį vedantis Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus apgailestavo, kad dėl pandemijos šventinis pagerbimo renginys turėjo apsieiti be šiltų rankų paspaudimų, apkabinimų, gėlių.

Tačiau sportininkai neliks be piniginių premijų – jos bus pervestos į sportininkų asmenines banko sąskaitas. 42-iems didžiausių pergalių pelniusiems sportininkams skirta beveik 10 tūkst. eurų.

Šventinę nuotaiką virtualiame renginyje kūrė – muzikinius kūrinius atliko – Šilagalio kultūros centro varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Sklepučini“ (vadovas ir dirigentas Vilmantas Vapsva).

Geriausi Panevėžio rajono sportininkai:

BOKSAS

Marius Vyšniauskas – I vieta (2020 m. Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas); 17-ą kartą Lietuvos čempionas.

Vaida Masiokaitė – I vieta (2020 m. Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas).

Lukas Brazdžiūnas – I vieta (2020 m. Lietuvos Respublikos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas).

Vakaris Motieka – I vieta (2020 m. Lietuvos Respublikos rajonų jaunių bokso čempionatas).

Benita Mackevičiūtė – I vieta (2020 m. Lietuvos Respublikos rajonų jaunių bokso čempionatas).

Titas Stongvila – II vieta (2020 m. Lietuvos Respublikos rajonų jaunių bokso čempionatas).

Simonas Urbonavičius – III vieta (2020 m. Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas).

Treneris Piotr Prokofjev.

DVIRAČIŲ SPORTAS

Gabrielius Kundrotas – I vieta (2020 m. Lietuvos treko čempionatas).

Dovydas Činga – I vieta (2020 m. Lietuvos treko čempionatas).

Gabija Gustaitė – I vieta (2020 m. Lietuvos treko čempionatas).

Renaldas Keliauskas – II vieta (2020 m. Lietuvos treko čempionatas).

Viktorija Šumskytė – II vieta (2020 m. Lietuvos treko čempionatas).

Vigailė Budreckytė – II vieta (Lietuvos vaikų ir jaunučių plento čempionatas).

Treneris Anatolijus Novikovas.

KREPŠINIS

Velžio krepšinio klubo komanda – II vieta (2019–2020 m. Mažų miestelių krepšinio lygos čempionatas). Komandos vadovas Justas Četkauskas.

Trakiškio „Aukštaitijos Akmenys 35+“ komanda – II vieta (2019–2020 m. Mažų miestelių krepšinio lygos čempionatas). Komandos vadovas Modestas Ruškys.

Paįstrio „Kvieta“ komanda – II vieta (2019–2020 m. Mažų miestelių krepšinio lygos čempionatas). Komandos vadovas Mantas Svidenis.

KULTŪRIZMAS

Remigijus Čiplys – I vieta (2020 m. tarptautinės kultūrizmo varžybos „Gintarinio prizo taurė“).

MOTOCIKLŲ SPORTAS

Rojus Zaborskis – II vieta (motokroso varžybos „Lietuvos taurė 2020“). Treneris Marius Zaborskis.

ORIENTAVIMOSI SPORTAS

Dominykas Dulius – I vieta (2020 m. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto ir mišrių sprinto estafečių rungtyse).

Deivis Tarulis – I vieta (2020 m. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje).

Rokas Barauskas – I vieta (2020 m. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas naktinėje trasoje).

Darius Mitrikas – I vieta (2020 m. Lietuvos jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų orientavimosi sporto bėgte sprinto, mišrių sprinto estafečių, vidutinės, ilgos ir estafečių čempionatai).

Dovydas Kaušakys – I vieta („Lietuvos taurė 2020“).

Paulius Barauskas – III vieta (Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė).

Rytis Petraitis – III vieta (Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė).

Karina Jasūdaitė – III vieta (Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas ilgoje trasoje).

Vadovas Vytas Dulius.

SVARSČIŲ KILNOJIMAS

Rūta Sindikevičienė – I vieta (Baltijos šalių svarsčių kilnojimo čempionatas).

Danutė Šalkauskaitė – I vieta (XXII atviras Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos dvikovės čempionatas).

Valentina Šalkauskaitė – I vieta (XXII atviras Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos dvikovės čempionatas).

Ovidijus Tarutis – II vieta (VIII Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas).

Mantas Rudys – III vieta (VIII Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas).

TURIZMO TECHNIKA

Raguvos gimnazijos komanda – I vieta (2020 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionatas).

Raguvos gimnazijos komanda – I vieta (2020 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionatas).

Komandų vadovas Sigitas Žudys.

VIRVĖS TRAUKIMAS

Velžio gimnazijos komanda – II vieta (2020 m. Lietuvos uždarų patalpų virvės traukimo čempionatas). Komandos vadovė Giedrė Maželienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite