REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Liepos 22 d. 15:05

Pagerbti gabiausi rajono abiturientai, gavę aukščiausius šimto balų įvertinimus

Šiauliai

Vaidos Sutkienės nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


92251

Liepos 18 d. Kelmės rajono savivaldybės salėje pagerbti gabiausi rajono abiturientai, per valstybinius brandos egzaminus gavę aukščiausius – šimto balų – įvertinimus. Į susitikimą su rajono vadovais buvo pakviesti keturi Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos abiturientai, mokinių tėveliai ir juos mokę mokytojai.


Foto galerija:

100-1-28353.jpg
100-2-28354.jpg
100-3-28355.jpg
100-4-28356.jpg

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Adrulis pasveikino visus susirinkusiuosius, pasidžiaugė puikiais mokinių rezultatais, už atsakingą požiūrį į mokymąsi padėkojo jaunuoliams ir jų mokytojams. Mero padėkos raštai įteikti rajono abiturientų tėvams už savo vaikams įdiegtas ir išugdytas nuostatas siekti mokslo žinių. Mero pavaduotojas Egidijus Ūksas džiaugėsi, kad asmeniškai pažinojo ir dirbdamas Jono Graičiūno gimnazijoje mokė ir bendravo su šiais šauniais mokiniais.

Specialiai šia proga mokiniams buvo pagaminti ženklai, priminsiantys jiems ir jų šeimoms šimtu balų įvertintą 2019 metų valstybinį brandos egzaminą. Apdovanojimai ir dovanų kuponai įteikti Dovilei Tifenzenaitei (biologijos valstybinis brandos egzaminas), Deividui Valiuškai (anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas), Matui Tunkevičiui (anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas), Eduardui Vitkui (informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas).

Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas padėkojo už nuoširdų darbą ir asmenines dovanėles įteikė Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokytojams Danutei Butkuvienei, Inetai Leščiauskienei ir Algirdui Barančiukui. Ypač džiugu, kad ir šiais, ir praėjusiais mokslo metais net du mokytojos Inetos Leščiauskienės parengti mokiniai už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą įvertinti šimtu balų. Rajono vadovai visiems abiturientams palinkėjo sėkmės studijose ir išreiškė viltį, kad jas baigę sugrįš į savo gimtąjį rajoną.

Daiva StonienėREDAKCIJA REKOMENDUOJA