Pagėgių savivaldybės vadovai dalyvavo šaudymo varžybose

Tauragė

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt

138581

Š.m. liepos 12 dieną, sekmadienį, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotojas Edgaras Kuturys ir administracijos direktorius Virginijus Komskis, Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus kvietimu, dalyvavo šaudymo varžybose „Taiklusis šaulys“ Jurbarko rajono savivaldybės mero taurei laimėti, kurios vyko „Oksalio“ šaudykloje, Giedrių kaime, Jurbarko rajone

Tokios šaudymo varžybos šiemet organizuojamos jau ketvirtąjį kartą. Taiklumą varžybose išbandė 16 komandų (po tris dalyvius) iš Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės regionų. Varžybų dalyviams teko atlikti po tris šaudymo pratimus. Buvo šaudoma iš trijų skirtingų ginklų (AK 4MT, TOZ 12 (MK), GLOCK 17) į 25 – 100 m. atstumu nutolusius taikinius.

Asmeninėje ir komandinėje įskaitose daugiausiai taškų surinkę dalyviai ir komandos buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Komandai nugalėtojai įteikta pereinamoji Jurbarko rajono savivaldybės mero taurė, o komandos dalyviams įteikti medaliai ir diplomai. Šiemet nugalėtojų taurė liko Jurbarke, ją iškovojo Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės trejetas.

Fortūna šypsojosi ir Pagėgių savivaldybės komandai: komandinėje įskaitoje savivaldybės vadovai užėmė 12-ąją vietą. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius tarp varžybose dalyvavusių merų pasirodė geriausiai, o mero pavaduotojas Edgaras Kuturys bendroje (nesukarintų ar jėgos struktūrų) asmeninėje įskaitoje užėmė antrąją vietą.