Angle down Atgal

Pagėgių savivaldybėje – dėmesys kelių infrastruktūros tvarkymui

Per pastaruosius metus Pagėgių savivaldybėje įgyvendinta nemažai įvairių projektų, skirtų žmonių gyvenimo kokybės gerinimui. Kelių infrastruktūros tvarkymas ypač svarbus gyventojams, todėl tam yra skiriama daug dėmesio.

Šiuo metu Rukuose vyksta kelio tvarkymo (asfaltavimo) darbai. Gyventojų prašymu čia yra tvarkomas kelio ruožas, vedantis į Rukų kapines. Jau šiemet dalis kelio Rukai – Pakamoniai bus išasfaltuota, o iki 2022-ųjų metų numatyta išasfaltuoti visą šio kelio ruožą, įrengti nuovažas į sklypus bei automobilių stovėjimo aikštelę prie Rukų kaimo kapinių.

Dar šiemet bus baigti asfaltavimo darbai Sodų g. Pagėgiuose, Prūdo g. Benininkuose bei išasfaltuota kelio Lumpėnai – Bardinai atkarpa.

Mažojo kaimelio gatvė Vilkyškiuose, kurią buvo planuojama sutvarkyti per ateinančius dvejus metus, gavus papildomą finansavimą iš Vyriausybės, dar šiemet bus išasfaltuota, bus įrengtos nuovažos į sklypus.

Vilties g. Kentriuose buvo planuota užbaigti tik 2021 metais, tačiau papildomo finansavimo iš Vyriausybės dėka jau dabar gatvė yra išasfaltuota ir atliekami baigiamieji kelio tvarkymo darbai.

Ne kartą vietos verslininkai kreipėsi dėl Klaipėdos g. kelio atšakos Pagėgiuose sutvarkymo, taip pat kuri bus išasfaltuota šiais metais.

Taip pat 2021 metais numatyta išasfaltuoti privažiavimą prie sodų Pagėgių miesto teritorijoje, jau yra parengtas Nemuno gatvės sujungimo su Mokyklos gatve Panemunėje projektas, o Vilties gatvę Natkiškiuose taip pat numatyta išasfaltuoti 2021-aisiais.

Planuojama, kad 2021 metais Rambyno regioninio parko teritorijoje bus vykdomi kelio asfaltavimo darbai. Yra numatyta asfalto danga padengti kelio atkarpą iki Rambyno kalno bei ant kalno įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Taip pat planuojama išasfaltuoti minėto kelio ruožą iki Rambyno regioninio parko Lankytojų centro bei sutvarkyti lietaus vandens nuvedimo sistemą.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad visi šie savivaldybėje vykdomi  kelių infrastruktūros tvarkymo darbai  yra  bendro ir geranoriško darbo rezultatas, o gavus papildomą finansavimą, pavyks kai kuriuos numatytus darbus atlikti greičiau nei buvo planuota.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite