Angle down Atgal

Padėkojo Kauno ugniagesiams gelbėtojams

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai sulaukė Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčios rektoriaus kunigo Aldono Gudaičio padėkos: „Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios rektorato bendruomenė ir Kauno jėzuitų namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Lietuvos ugniagesių vadovui Sauliui Greičiui ir jo komandos nariams už greitą ir kokybišką Kauno ugniagesių padalinio darbą gesinant birželio 26 dieną įsiplieskusį gaisrą vienoje Jėzuitų bažnyčios pastogės patalpų.

Džiaugiamės, kad dėl staigios ugniagesių reakcijos ir greito židinio lokalizavimo mūsų bažnyčia išvengė milžiniškų materialinių nuostolių. Linkime Jums ir visai ugniagesių bendruomenei Dievo palaimos atliekant svarbų visai Lietuvai darbą.“

Pranešimas apie gaisrą Jėzuitų bažnyčioje Kaune buvo gautas 14.15 val. Kadangi objektas neeilinis, į Rotušės aikštę buvo išsiųstos keturios gaisrinės autocisternos ir dvejos autokopėčios. Gaisro židinį ugniagesiai rado vienuolyno palėpėje, kur buvo atliekami rekonstrukcijos darbai. Gaisras buvo lokalizuotas per pusvalandį, tačiau ugniagesiai gaisravietėje dar dirbo iki 17.30 val., kol nuardė apie 10 kv. m skardinės stogo dangos ir visas smilkstančias stogo konstrukcijas.

Gaisras buvo pastebėtas laiku ir didelių nuostolių išvengta, nes jam kilus pastate pradėjo veikti įrengti autonominiai dūmų detektoriai. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite