Angle down Atgal

Padavėją pabučiavęs V. Bareikis sulaukė kritikos bangos: taip atrodo seksualinis priekabiavimas

Penktadienį Kauną surebino M.A.M.A apdovanojimai, kuriuose įspūdingai sužibėjo dainininkas Vidas Bareikis. Į sceną skubėdamas atsiimti savo apdovanojimo dainininkas neslėpė emocijų ir net pabučiavo arenoje dirbusią padavėją. Šis jo elgesys sukėlė tikrą sumaištį, o atlikėjas net buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu.

„Instagram“ paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip V. Bareikis, žengdamas raudonuoju kilimu, sučiumpa pro šalį ėjusią padavėją ir ją pabučiuoja į lūpas. Internautai pastebėjo, kad maisto padėklus laikiusi mergina atrodė sutrikusi, o dėl susiklosčiusios situacijos nieko negalėjo padaryti.

Socialiniuose tinkluose užvirė tikra diskusija, ar toks V. Bareikio elgesys gali būti toleruojamas. Į šią situaciją sureagavo ir fotografė Neringa Rekašiūtė, feisbuke pasidalijusi nuotrauka, kurioje įamžintas bučinys.

„Taip atrodo seksualinis priekabiavimas prieš žmogų, kuris tiesiog dirba savo darbą ir net neturi kaip apsiginti (padėklai rankose)“, – piktinosi fotografė.

Į kilusį pasipiktinimą netrukus sureagavo ir pats V. Bareikis. Dainininkas apgailestavo dėl spontaniško poelgio.

„Vakar eidamas atsiimti apdovanojimo pribėgau prie tuo metu ant raudonojo kilimo buvusios aptarnaujančio personalo darbuotojos ir tikrai šiais veiksmais nenorėjau įžeisti ar kaip kitaip pažeminti savo darbą dirbančios moters. Labai atsiprašau, kad nesusitvardžiau išgirdęs netikėtą žinią apie laimėjimą. Šitas mano poelgis buvo spontaniskas ir neapgalvotas, labai gailiuosi, nes galbūt įžeidžiau žmogų. Tikrai gerbiu visus ir savo sceniniais veiksmais nesiekiu įžeisti, pažeminti ar kaip kitaip skaudinti žmones. Noriu asmeniškai atsiprašyti“, – socialiniame tinkle apgailestavo V. Bareikis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite