Angle down Atgal

Padaryk ką nors nuostabaus, kad žmonės galėtų tai kartoti

Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Rasa“ antrus metus glaudžiai bendradarbiauja su Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“. Puoselėdami šią gražią tarpusavio draugystę įstaigų pedagogai ir vaikai dalyvauja įvairiuose bendruose projektuose, akcijose, parodose ir kt.

Šį kartą vaikų lopšelyje-darželyje „Rasa“ „Kiškučių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai ir pedagogai drauge su lopšelyje-darželyje „Pušelės“ bendruomene susibūrė kilniems darbams – žiemojančių paukštelių ir žvėrelių globa žiemą. Kazlų Rūdos darželio iniciatyva dalyvavome jų organizuotoje parodoje „Lietuvoje žiemojantys paukšteliai ir žvėreliai“. Organizavome ugdomąsias veiklas grupėse, skatinome vaikų saviraišką, kūrybiškumą darant įvairius meninius darbelius, prie šios iniciatyvos mielai prisidėjo ir ugdytinių tėveliai. Tai pat lankėmės Poezijos parke, kur stebėjome ir lesinome paukščius, nuolat rūpinomės, kad darželio kieme esančiose lesyklėlėse paukščiai rastų grūdelių.

Vaikučiai nuo mažens skatinami mylėti gamtą, jos gyventojus, taip pat gražiai bendrauti ir tarpusavyje bei juos supančiais žmonėmis, rodant pagarbą vyresniems bei neįgaliems žmonėms. Vaikai mokosi bendravimo bei bendradarbiavimo, atjautos bei užuojautos mažesniems ar silpnesniems už save. Kalbėdami apie tai per kūrybinę saviraišką bei gamindami darbelius vaikai patyrė bendrystės jausmą bei kiekvienas įdėjo daug širdies šilumos. Įprasminant gerą darbą padovanojom savo sukurtus darbelius Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų gyventojams, kurie mus labai šiltai sutiko. Gerumas yra tai, be ko nebūtų meilės ar pasitikėjimo. Visi žinome, jog dalintis yra gera!

Padaryk ką nors nuostabaus, kad žmonės galėtų tai kartoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite