Angle down Atgal

Pačios nepalankiausios dienos gruodžio mėnesį. Būkite atsargūs!

Astrologai išskyrė 5 šio mėnesio dienas, kurios energetiškai bus pačios pavojingiausios. Patariama per jas būti itin atsargiems ir ypač srityse, susijusiose su verslu. Štai pačios nepalankiausios dienos gruodžio mėnesį.

Sunkiomis dienomis gali padėti įvairūs sėkmės ritualai. Stenkitės į pasaulį žvelgti optimistiškai ir būkite šalia žmonių, kurie jumis tiki. Visa tai padės išvengti nesėkmių ir nusivylimų.

Gruodžio 3 – nuotaikų svyravimo diena

Pilnėjantis Mėnulis Žuvų ženkle yra nuotaikų svyravimo laikas, nes Mėnulio aktyvumas nedera su Vandens elementu, kuris siejamas su ramybe ir pastovumu. Šią dieną daugeliui žmonių teks kovoti su savo vidinėmis baimėmis ir jausmais. Vos, atrodė, gyvenimas nusidažė šviesiomis spalvomis, viskas vėl gali sugriūti.

Svarbiausia tokią dieną nepasikliauti paprastu „galbūt“. Ką nors numatyti gruodžio 3 diną yra nepaprastai sunku, nes entuziazmas, noras dirbti ir judėti pirmyn gali netikėtai išgaruoti. Galimi neplanuoti pokyčiai. Geriausias patarimas šį sunkų antradienį – būti ypač atsargiems.

Gruodžio 9 – finansinio atsargumo diena

Šią dieną pilnėjantis ir aktyvus Mėnulis bus Jaučio ženkle, kas nėra geriausias derinys verslui, darbui, svarbių sprendimų priėmimui, brangiems pirkiniams ir naujų projektų pradžiai. Neigiamą foną papildys faktas, kad tai yra pirmadienis, pati nemaloniausia savaitės diena, kai žmonės dažnai dar nėra pasirengę produktyviam darbui.

Kitą problemą sukels Merkurijus, pereinantis link Šaulio ženklo, kas lems kūrybinės energijos praradimą. Merkurijus yra sėkmės, pinigų, verslo ryšių ir motyvacijos planeta. Todėl tokią dieną užsiimti kokiu nors nauju verslu neverta. Taip pat tokia Merkurijaus padėtis daro įtaką kūrybiškų profesijų žmonėms ir jų produktyvumui.

Gruodžio 15 – nerimo ir planų griuvimo diena

Šią dieną bus stiprus disonansas tarp ramios, subalansuotos Mėnulio ir galingos Ugnies elemento, atstovaujamo Liūto žvaigždyno, energijos. Žmonės tokiu metu būna emociškai nestabilūs, nuolat ieško priežasties liūdesiui, nusivylimui ir pavydui. Sąmoningumas padės susidoroti su šiais neigiamais jausmais.

Šią dieną bus padidėjusi planų griuvimo tikimybė. Geriau neplanuoti svarbių dalykų, nuo kurių gali priklausyti ateitis. Daug ką lems tai, jog ši diena bus sekmadienis. Geriau visiškai atsiduoti poilsiui, atsipalaidavimui, likti namuose ir niekur neiti.

Gruodžio 21 – akistatų diena

Dylantis Mėnulis Svarstyklėse sukels svyravimus. Oro elemento energija gali priversti žmones elgtis nemandagiai, o dylantis Mėnulis, atvirkščiai, bandys padaryti mus atsakingesnius. Dėl to bus nepaprastai sunku pasiekti vidinę pusiausvyrą ir išlikti ramiems net pažįstamose situacijose. Rekomenduojama šią dieną nepriimti svarbių sprendimų, tačiau jei nėra pasirinkimo, geriau pasikliauti širdies balsu.

Kitas svarbus aspektas yra Mėnulio ir Saulės padėtis. Ji padidins žmonių emocinį jautrumą, privers juos neigiamai reaguoti į nemalonias naujienas ir impulsyviau bendrauti. Tai sukels akistatas su kitais. Didelė tikimybė susiginčyti su žmogumi gatvėje, viešajame transporte, namuose ar darbe. Jei kas nors jus išprovokuos, geriau duoti tam žmogui kelią.

Gruodžio 26 – žiedinis Saulės užtemimas

Tai pavojingiausia 2019 metų pabaigos diena. Žiedinis Saulės užtemimas reiškia, kad tuo metu atrodys it Mėnulis būtų Saulės viduje. Tokie užtemimai būna nenuspėjami ir gali turėti įtakos daugeliui gyvenimo sričių. Šią dieną patariama neskirti per daug laiko ir pastangų dalykams, nes jie gali nepasiteisinti.

Taip pat reikia pabrėžti, kad tą dieną judrumo energija bus sujungta su Ugnies elementu. Toks derinys nieko gero neduos. Geriau neskubėti priimti svarbių sprendimų ir neduoti tuščių pažadų aplinkiniams. Vis dar nepatartina skolintis pinigų.

Išvardintos datos bus nepalankiausios dienos gruodžio mėnesį. Vertėtų jas turėti omeny ir būti apdairesniems nei įprasta. Tačiau nereikėtų per daug jų sureikšminti, nes daug kas gyvenime priklauso ir nuo mūsų pačių.

Žinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite