London 999, Twitter nuotr.
Angle down Atgal

Atskleista daugiau detalių apie vilkiko priekaboje rastus 39 kūnus

Antrą dieną Jungtinė Karalystė sulaikiusi kvėpavimą laukia detalesnių naujienų apie žiaurų nusikaltimą, kai paaiškėjo, kad vilkiko priekaboje rasti 39 žmonių kūnai. BBC televizija skelbia, kad paaiškėjo ir aukų tapatybė – visi iš Bulgarijos į Angliją važiavę nelegalai yra kinai.

Primename, kad vilkiko priekaboje-šaldytuve rasti 38 suaugusių žmonių ir 1 nepilnamečio kūnai. Vilkiką vairavo 25-erių Šiaurės Airijos gyventojas Maurice Mo Robinsonas. Skelbiama, kad vėliau buvo apieškoti ir jo namai, kuriuose gyvena netrukus gimdysianti jo mylimoji. Vairuotojo tėvai ir artimieji jau atvyko į Angliją, kadangi teisėsauga jiems neteikia jokių žinių apie sulaikymo ir apklausos statusus.

Žiniasklaidos manymu, policija kol kas apklausia su nusikaltimu susijusius asmenis ir patį vairuotoją bandydami išsiaiškinti, ar jis žinojo, kokio krovinio sulaukė ir ką vežėsi šaldomoje vilkiko priekaboje.

Nepatvirtintais duomenimis būtent vairuotojas paskambino pagalbos numeriu ir iškvietė pareigūnus bei medikus į įvykio vietą.

ITV News kanalo žinios taip pat skelbia, kad visos aukos – kinai, tačiau Essexo policija toliau skelbia, kad jie negali patvirtinti aukų tapatybių.

Primename, kad visos 39 aukos mirė šaldymo kameroje. Kol kas nėra išsiaiškinta, kiek laiko nelegalūs keleiviai praleido vilkiko priekaboje. Tačiau tyrimo eigą žiniasklaidai komentavę pareigūnai neslėpė, kad jų mirtis buvo lėta ir skausminga, pilna išgąsčio. Skelbiama, kad jie šaukėsi pagalbos ir bandė ištrūkti, tačiau vilkiko priekabos yra itin sandarios.

Tikėtina, kad aukos priekaboje praleido mažiausiai 15 valandų iki kol 1. val. 40 min. naktį vairuotojas pravėrė jos duris. Tačiau teigiama, kad šaldymo kameroje jie galėjo praleisti ir kelias dienas. Neoficialiais liudininkų duomenimis, atidarius vilkiko priekabos duris jautėsi aitrus šlapimo ir išmatų kvapas.

Krovinys Jungtinę Karalystę pasiekė iš Belgijos, pats vilkikas registruotas Bulgarijoje. Kol kas ieškoma asmenų, kurie galėtų duoti parodymus, kuo šios šalys susijusios ir ar tai neveikia nelegalių žmonių gabenimu užsiimančios gaujos.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite