Angle down Atgal

Paaiškėjo teisinių žinių konkurso „Temidė“ protų mūšio nugalėtojai

Balandžio 11 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas suorganizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapą, kuris vyko Pakruojo „Atžalyno" gimnazijos posėdžių ir konferencijų salėje.

Konkurse dalyvavo penkios komandos, sudarytos iš penkių, ne jaunesnių kaip 14 metų amžiaus, moksleivių: Linkuvos gimnazijos komanda „Kobra 11", VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato komanda „Homo sapiens", Lygumų pagrindinės mokyklos komanda „Žiniukai", Žeimelio gimnazijos komanda „Bona fide“ ir Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komanda „Įstatymų sergėtojai".

Komandos konkursui ruošėsi iš pateiktų temų – įstatymų ir konkurso dieną varžėsi „Temidės“ protų mūšyje. Geriausiai konkurso metu pasirodė ir šio etapo nugalėtoja tapo VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato komanda „Homo sapiens".

Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas, einantis komisariato viršininko pareigas, Ginas Pocevičius ir bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė „Temidės“ protų mūšio komandoms už dalyvavimą konkurse įteikė padėkos raštus, saldžių dovanėlių, taip pat dovanėles su Lietuvos policija simbolika (tušinukus su USB atmintinėmis, medvlninius maišelius, atšvaitines apyrankes). Nugalėjusiai komandai įteiktas apdovanojimas iš stiklo, diplomas ir asmeniškai komandos nariams po puodelį su Lietuvos policija simbolika.

Komanda nugalėtoja atstovaus Pakruojo rajonui teisinių žinių konkurso II etape – žaidime „Temidės pabėgimo kambarys" Šiauliuose.

Apie nugalėtojų komandą „Homo sapiens". Tai trijose skirtingose ugdymo įstaigose besimokančios moksleivės, jaunosios policijos rėmėjos: Gerda Bertulytė ir Patricija Geležėlytė – Pakruojo „Žemynos" pagrindinės mokyklos moksleivės, Ema Balašauskaitė ir Beata Vaitiekūnaitė Pakruojo „Atžalyno" gimnazijos moksleivės, ir Samanta Matulytė – Linkuvos gimnazijos moksleivė. Komandos vadovė – policijos rėmėja Gerda Šimkutė.

Konkrso orgnaizatoriai dėkoja: Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriui už bendravimą ir bendradarbiavimą, konkurso dalyviams ir jų vadovams, taip pat komisijos nariams: Pakruojo rajono savivaldybės mero patarėjai Rūtai Sausienei ir administracijos direktoriaus pavaduotojui Mariui Senuliui, Visuomenės sveikatos biuro specialistei Laisvidai Badauskienei, renginio vedėjams – jauniesiems policijos rėmėjams Evelinai Kazlauskaitei ir Benui Nikalajevui.

Jurgita Bialaglovė, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite