Sportas2021 m. Spalio 19 d. 10:57

Paaiškėjo stipriausios Prienų rajono futbolo čempionato komandos

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

191399

Spalio 16 d. finišavo pusantro mėnesio trukusios Prienų rajono futbolo pirmenybės. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro stadione vykusiame čempionate dalyvavo 6 komandos: „Ąžuolas“ (Prienai), „Ringis“ (Balbieriškis), „Gelgaudiškis“, „Kalniečiai“ (Birštonas), „Stadionas“ (Prienai) ir „Pozityvūs“ (Veiveriai).

Mažajame finale „Ringis“ rezultatu 2:1 įveikė „Stadioną“ ir iškovojo 3-iąją vietą. Didžiajame finale „Pozityvūs“ rezultatu 5:2 nugalėjo „Ąžuolą“ ir tapo čempionato nugalėtojais! Galutinė komandų rikiuotė atrodo taip:

1. „Pozityvūs“ (Veiveriai)
2. „Ąžuolas“ (Prienai)
3. „Ringis“ (Balbieriškis)
4. „Stadionas“ (Prienai)
5. „Gelgaudiškis“
6. „Kalniečiai“ (Birštonas)

Pasibaigus finalo rungtynėms vyko apdovanojimų ceremonija. Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Artiomas Marchockis ir sporto klubo „Stadionas“ vadovas Julius Strampickas pasveikino visus čempionato dalyvius, padėkojo už futbolo puoselėjimą rajone, o čempionato nugalėtojams, prizininkams ir geriausiems žaidėjams įteikė taures, medalius ir piniginius prizus, kuriuos kartu su Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru įsteigė Prienų rajono savivaldybė. Už pirmąją vietą buvo skirtas 300 eurų piniginis prizas, už antrąją – 200 eurų, už trečiąją – 100 eurų.