Angle down Atgal

Pa­si­rin­ki­te du­ris ir pa­žin­si­te sa­ve

Greitas paveikslėlių testas nustatys jūsų asmenybės tipą ir charakterio bruožus. Pasirinkite patikusias duris, pernelyg ilgai negalvoję, ir ieškokite paveikslėlio numerio aprašymuose.

  1. Jei pasirinkote šias duris, tai reiškia, kad mėgstate gražius indus, ką tik iškeptą duoną, pasivaikščiojimus po lietaus. Jūs suteikiate žmonėms jėgų ir tikėjimo savimi. Jūs mėgstate keliauti ir domitės kitų šalių kultūra. Jūs nuoširdžiai linkite kitiems gėrio ir mėgstate sukurti aplink save malonią atmosferą. Patarimas: jei pajutote, kad jums reikia pagalbos, žinokite, kad prašyti pagalbos – nieko bloga.
  2. Jūs tyras ir atviras žmogus. Siekiate paprasto, bet komfortiško gyvenimo. Turite daug pasiekimų darbe, didžiuojatės jais ir karjera. Patarimas: galite dar daug ko pasiekti, bet labiau siekite bendrauti su kitais, dvasiškai tobulėti. Taip tapsite harmoningesni ir, žinoma, laimingesni.
  3. Jūs nepastovus ir sunkiai nuspėjamas žmogus. Tik vienetams leidžiate įeiti į jūsų gyvenimą, o tiems, kurie jau su jumis, esate labai įdomus ir ryškus. Jūs apie daugelį dalykų turite puikų supratimą, esate artistiški, todėl galite pelnyti šlovę daugelyje veiklos sferų. Iš paprasčiausių dalykų gebate sukurti šedevrus. Patarimas: galite pradėti depresuoti arba paskęsti savyje, bet atsiminkite, kad tai problemų neišspręs. Geriausia išeitis – bendravimas su gamta ar gero laiko leidimas toli nuo namų.
  4. Pagal savo amžių jūs pernelyg brandus ir išmintingas. Esate artistiškas, išreiškiate save per muziką, meną. Taip pat dažnai būnate prieštaringa asmenybė – galite būti draugiškas, atviras, bet tuo pačiu galite užsisklęsti ir pasinerti į save. Jūs perfekcionistas, nemėgstate netobulumo. Patarimas: manote, kad niekas jūsų iki galo nesupras, tačiau jei atsiversite, pasidalysite išgyvenimais ir mintimis, pasijusite geriau ir sutiksite artimų sielų.
  5. Labai mylite save. Jums svarbiausia tapti pagrindiniu asmeniu bet kokioje situacijoje. Jūs visada užsiėmęs, mėgstate būti naudingas kitiems, nes tai pakelia jūsų pasitikėjimą savimi. Esate smalsus, stengiatės sužinoti apie viską pasaulyje ir diskutuoti įvairiausiomis temomis. Patarimas: daugiau ilsėkitės, leiskite laiką su šeima. Susiraskite hobį. Atsipalaiduokite ir stenkitės mėgautis gyvenimu.
  6. Labai savimi pasitikintis žmogus. Mėgstate atkreipti dėmesį į smulkmenas. Kitiems gali pasirodyti, kad jūs visada laimingi ir įkvėpti, tačiau tikruosius jausmus slepiate giliai savyje. Labai rūpinatės, kaip atrodote, stengiatės atrodyti respektabiliai, tačiau jūsų namuose ar ant darbo stalo gali būti visiškas chaosas. Patarimas: jums sunku gyventi prieštaravimų kupiną gyvenimą. Nereikia pernelyg stengtis patikti kitiems, įtikti. Būkite tokie, kokie esate vieni, būdami su savimi. Darykite tai, ko iš tikro norisi.
  7. Minimalistas, kuris visada kažkuo užsiėmęs. Visada jaudinatės dėl kitų, stengiatės laiko surasti kitiems, tik ne sau. Labai sentimentalus, šeima ir giminės jums svarbiausias dalykas gyvenime. Patarimas: leiskite sau nors kažkiek būti egoistu, raskite tai, kas padarytų gyvenimą ryškesnį ir malonesnį. Nors jūsų gyvenimo pašaukimas – būti motina, tėvu, žmona, vyru, mokytoju ir t. t., jūs visų pirma žmogus ir šis gyvenimas tik jūsų. Skirkite daugiau laiko sau.
  8. Jūsų džiaugsmingumas ir ryškus individualumas leidžia ilgai išlikti jaunam ir energingam. Esate truputį neryžtingas – iškilus problemai, nežinote, ko griebtis, kaip pradėti ją spręsti. Patarimas: esate šiek tiek išdidi ir tuščiagarbė asmenybė, tačiau pasistenkite labiau mylėti save. Raskite saviraiškos būdų, leiskite naujiems žmonėms įeiti į jūsų gyvenimą. Gyvenimas lengvesnis, kai šalia yra artimųjų, kurie pasirengę padėti.
  9. Pakankamai ekscentriška asmenybė, gebanti rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Nemėgstate prisidaryti sau rūpesčių, stengiatės gyventi lengvai. Jums lengva įtikti. Mėgstate pagelbėti kitiems. Patarimas: išlikite visada toks pats, tačiau stebėkite, kad jūsų geraširdiškumu nepasinaudotų to neverti žmonės.
  10. Vertinate stabilumą. Esate labai patikimas žmogus. Mėgstate kokybę, kreipiate dėmesį į smulkmenas. Visada žinote, ko norite, ir to siekiate. Mėgstate patikimumą ir saugumą visur. Nemėgstate nereikalingų daiktų, tai, kas nereikalinga, lengvai išmetate. Esate labai savikritiškas, mėgstate meną, tačiau manote, kad pačiam tapti menininku nepavyks, kad neturite talento. Galvojate, kad jūsų problemos – tik jūsų, todėl velkate visą atsakomybę ant savo pečių. Patarimas: nebūkite pernelyg rimtas.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite