Angle down Atgal

P. Mačiulis tikisi, kad S. Skvernelis ieško, kas pakeistų J. Narkevičių

Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Povilas Mačiulis teigia, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, prakalbęs apie svarstymus skųsti prokurorės išvadą dėl „Lietuvos pašto“ valdybos, „ tarsi gyvena alternatyvioje realybėje“.

Kartu šalies vadovo patarėjas pareiškė viltį, kad premjeras Saulius Skvernelis intensyviai ieško žmogaus, galinčio pakeisti J. Narkevičių.

„Pastebime kuris laikas, kad ministras gyvena tarsi alternatyvioje realybėje. Nepaisant to, kokia valstybės institucija reikštų tam tikras pastabas – ar tai būtų Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, ar Prokuratūra, tiek ministras, tiek partijos lyderis tai vertina tuo žodžiu „jerunda“, – ketvirtadienį LRT radijui sakė P. Mačiulis.

Jo teigimu, premjeras S. Skvernelis, neatleisdamas J. Narkevičiaus ir stodamas mūru už ministrą, stebina savo elgesiu. Tai, sako P. Mačiulis, – tam tikras teisinis nihilizmas. Vis dėlto G. Nausėdos patarėjas pareiškė viltį, kad Vyriausybės vadovas tiesiog ieško galimo naujo susisiekimo ministro.

„Norėčiau tikėti versija, kad premjeras tiesiog ieško aktyviai žmogaus, kuris galėtų pakeisti ministrą Narkevičių. Galbūt ta paieška nėra tokia sėkminga, nes surasti gerą ministrą nėra taip paprasta, ypač kai liko tiek nedaug laiko iki kadencijos pabaigos“, – sakė P. Mačiulis.

„Akivaizdu, kad šis ministras ne pirmą ir paskutinį kartą priskaldo malkų šiai Vyriausybei, ir pajuokausiu, kad jei toliau taip skaldys malkas, tai miškų Lietuvoje neliks“, – juokavo prezidento G. Nausėdos patarėjas.

Sausio 17 dieną Seimo nariai sulaukė Generalinės prokuratūros atsakymo, kuriame konstatuojama, kad susisiekimo ministro sprendimas skirti naują „Lietuvos pašto“ valdybą pažeidė teisės aktų reikalavimus.

Susisiekimo ministras J. Narkevičius teigia nemanantis, kad naujos „Lietuvos pašto“ valdybos paskyrimas pažeidė teisės aktus, ir pareiškė, jog svarstys Prokuratūros išvadą skųsti.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite