Angle down Atgal

Jei Užsieniečių teisinės padėties įstatymas nebus pataisytas, Lietuva gali sulaukti net ir sankcijų

Prezidento vyriausiasis patarėjas Povilas Mačiulis teigia, kad jei Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisos nebus pataisytos, Lietuvą gali užplūsti „ieškiniai, baudos, o galbūt net ir sankcijos“.

„Pirmas dalykas yra tai, jog tokie griežti reikalavimai neturėtų galioti visada. Jie turėtų galioti tada, kai yra ekstremali situacija, nepaprastoji padėtis arba karo padėtis. Kitas labai svarbus dalykas yra žmogaus galimybė kreiptis į teismą ir turėti teisę į apeliaciją“, – spaudos konferencijoje trečiadienį teigė P. Mačiulis.

„Jeigu šios nuostatos nebūtų pakeistos, Lietuvą gali užplūsti ieškiniai, baudos, o galbūt net ir sankcijos“, – akcentavo prezidento patarėjas.

ELTA primena, kad Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen trečiadienį teigė, kad šalies vadovo Gitano Nausėdos sprendimas nevetuoti Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisų yra išmintingas. Pasak jos, į Prezidentūros išsakytas pastabas dėl šio įstatymo bus galima atsižvelgti ir korekcijas atlikti rudenį, kai Seimas susirinks į eilinę sesiją ir bus galima pamatyti, kaip įstatymas veikia praktikoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite