Angle down Atgal

Orai: vasara užkais tikrą pirtį – kasdien bus vis karščiau

Artimiausiomis dienomis orai šalyje tik šiltės.

Šiandien vyraus permainingas debesuotumas, dieną vietomis, daugiausiai šalies rytuose, palis. Numatomas vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje bus apie 22, Kaune apie 24 laipsnius šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse oras šils iki 23, Klaipėdoje iki 21 laipsnio.

Trečiadienį temperatūra stiebsis dar aukščiau, tačiau protarpiais iš praplaukiančių debesų dar galime sulaukti trumpo lietaus. Išsilaikys šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.
Nakties valandomis vietomis suboluos rūkas, vyraus 11–16 laipsnių šiluma.

Dieną Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 24, Klaipėdoje apie 22 laipsnius šilumos. Kaune oras šils iki 26, Panevėžyje iki 25 laipsnių.

Ketvirtadienį vyraus vasariškai karšta diena, vietomis galimas trumpas ir silpnas lietus. Pūs nestiprus šiaurys. Nakties metu be žymesnių kritulių, kai kur matomumą keliuose mažins rūkas. Temperatūra svyruos tarp 12–16 laipsnių.

Dienos metu danguje sukiosis pavieniai debesys, vietomis jų bus daugiau. Oras kai kur šalyje įkais iki 28 laipsnių.

Vilniuje termometrai fiksuos 25, Kaune 27 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 26, Klaipėdoje apie 23 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį truputį palyti gali rytinėje šalies dalyje. Temperatūra šalyje sieks 13–17 laipsnių.

Dienos metu išsilaikys aukšta temperatūra, suksis šiaurės rytų krypties vėjas. Rytinėje šalies dalyje gali dažniau pasirodyti debesys su trumpalaikiu lietumi.

Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 25–26, Kaune ir Panevėžyje apie 27 laipsnius šilumos. Klaipėdoje vyraus 24 laipsnių šiluma.

Savaitgalis šilumos mėgėjus taip pat džiugins, dienomis temperatūra svyruos apie 30 laipsnių.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite