Angle down Atgal

Orai: tropinį karštį teks pamiršti – vyks kardinalios permainos

Alinantį karštį jau paskutinėmis liepos dienomis keis į šalį plūstelėjusi gaiva. Temperatūra ženkliai kris žemyn, dangų dažniau dangstys debesys. Po vasariškų karščių artimiausios dienos bus žvarbokos.

Antradienį šalyje jau pasijus pokyčiai: temperatūra taip aukštai kaip pirmadienį jau nebekils, dangų dažniau niaukstys debesys. Vietomis, daugiausiai pietvakariniuose ir pietiniuose šalies rajonuose, numatomas trumpas lietus. Kai kur gali ir perkūnija sugriaudėti. Po pietų sustiprės šiaurinių krypčių vėjas.

Vilniuje oras šils iki 23, Kaune iki 24 laipsnių. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 21–22 laipsnius šilumos. Vietomis pietvakariniuose, pietiniuose šalies rajonuose termometrai fiksuos 27 laipsnius šilumos.

Trečiadienį numatoma bene vėsiausia šios savaitės diena, teks ir šiltesnį rūbą prisiminti. Gausesnių kritulių nenumatoma, truputį lynoti gali tik kai kur. Danguje vyraus permainingas debesuotumas.

Nakties valandomis vyraus 9–14 laipsnių šiluma. Dienos metu vėsiausia bus šiaurės rytinėje šalies dalyje, čia temperatūra svyruos vos apie 15 laipsnių šilumos. Šilčiausi orai išsilaikys pietvakariniuose, pietiniuose šalies rajonuos, kur oras sušils iki 22 laipsnių.

Vilniuje bus apie 19, Kaune apie 21 laipsnį šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse vyraus 18, Klaipėdoje 20 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį ir penktadienį išsilaikys panaši šiluma, bus vos laipsniu kitu šilčiau.

Dangų dažnai niaukstys debesys, protarpiais palis. Kiek gausesni krituliai galimi penktadienį. Pūs nestiprus, nepastovios krypties vėjas.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite