Angle down Atgal

Orai: savaitgalis lyg užsakytas – lepins vasariška šiluma

Šiandien šalyje vyraus maloniai šilti orai. Danguje pasisukios debesys, tačiau žymesnių kritulių nebus. Numatomas nesmarkus pietinių krypčių vėjas.

Vilniuje oras šils iki 23, Klaipėdoje iki 22 laipsnių. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 24 laipsnius šilumos.

Savaitgalis bus vasariškai šiltas. Šeštadienio naktį debesuotumas bus mažas, temperatūra svyruos tarp 9–14 laipsnių šilumos, o prie jūros bus apie 15 laipsnių šilumos.

Dieną vakarinėje šalies dalyje dangumi keliaus didesni debesys, vietomis čia galimas trumpas lietus, perkūnija ir juntamesnis pietinių krypčių vėjas.

Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 24, Kaune ir Panevėžyje 25 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 23 laipsnių.

Sekmadienį šalyje ir toliau išsilaikys vasariška temperatūra, o lietus mažai tikėtinas. Nakties valandomis bus apie 10–15 laipsnių šilumos.

Dienos metu pūs juntamesnis pietų, pietryčių krypties vėjas, vyraus nedidelis debesuotumas.

Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 25, Šiauliuose apie 24 laipsnius šilumos. Kaune oras sušils iki 26 laipsnių.

Kitos savaitės pradžioje numatomos permainos

Pirmadienį temperatūra šoktels iki 28 laipsnių, tačiau jau daug kur nuvilnis trumpalaikis lietus. Nuo antradienio šilumos bus vis mažiau, palis dažniau.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite