Angle down Atgal

Orai: savaitei baigiantis daugės malonių pokyčių

Antroje savaitės pusėje orai palaipsniui keisis. Ne, itin didelių temperatūros kontrastų nesulauksime, tačiau orai palaipsniui šils labiau. Vėjas taip pat rims, o danguje tarp debesų vis dažniau pasirodys saulė.

Krituliai taip pat palaipsniui išseks, lis vis mažiau ir tik vietomis. Taigi, savaitgalis turėtų būti visai malonus.

Šiandien dieną numatomas vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. Dangumi keliaus tai didesni, tai mažesni debesys, dar daug kur gali trumpai palynoti.

Vakarėjant kiek gausesnio lietaus gali sulaukti rytinė, šiaurės rytinė šalies dalis. Čia vietomis galima perkūnija, stipresni vėjo gūsiai.

Vilniuje ir Klaipėdoje oras sušils iki 19 laipsnių. Kaune ir Šiauliuose bus apie 20, Panevėžyje apie 21 laipsnį šilumos.

Penktadienio naktį palis tik kai kur, daugiausiai šalies rytuose. Temperatūra sieks 9–14 laipsnių šilumos, vietomis atvės labiau.

Dienos metu pro debesis žvilgčios saulė, daug kur numatomas trumpas lietus. Išsilaikys šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje vyraus 19, Šiauliuose 18 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 17 laipsnių.

Šeštadienį pasisuks nesmarkus rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Numatomas permainingas debesuotumas, gausių kritulių nebus, truputį palis tik kai kur. Nakties valandomis temperatūra sieks 8–13 laipsnių šilumos.

Dienos metu Vilniuje bus apie 19, Kaune ir Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 18 laipsnių.

Sekmadienį didelių pasikeitimų nebus, išsilaikys panašūs orai: menki krituliai numatomi tik vietomis, pūs gaivus šiaurys.

Naktį šalyje vyraus 8–13 laipsnių šiluma.

Dieną Vilniuje bus apie 19, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 18 laipsnių.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite