Angle down Atgal

Orai: ramu ilgai nebus – permainos jau pakeliui

Savaitė prasidės gan ramiais ir maloniais orais, tačiau jau savaitei įpusėjus atkeliaus lietingos ir vėjuotos permainos. Savaitei baigiantis – savaitgalį teks prisiminti šaltuką ir mišresnius kritulius.

Šiandien dieną rytinėje šalies dalyje protarpiais palis, o likusiose šalies vietovėse numatomi pragiedruliai. Pūs vidutinio stiprumo pietų krypties vėjas. Vilniuje bus apie 6, Šiauliuose ir Klaipėdoje apie 7 laipsnius šilumos. Kaune ir Panevėžyje oras gali sušilti ir iki 8 laipsnių.

Antradienio naktį dažniau palis vakariniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose. Temperatūra pasiskirstys tarp 0–4 laipsnių šilumos. Vietomis formuosis rūkas.

Dienos metu daugelyje vietovių bus išsibarstę liedaus židinukai, visgi, dažniau palis šiaurinėse, vakarinėse ir kai kur centrinėse šalies vietovėse. Šiek tiek sustiprės pietų, pietvakarių krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune oras šils iki 8 laipsnių. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 6–7 laipsnius šilumos.

Trečiadienį, kovo 11-ąją, orai subjurs. Vyraus nemalonus vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Gūsiai sustiprės iki 15–18, pajūryje iki 17–21 metro per sekundę. Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos tarp 3–6 laipsnių šilumos. Pro vakarinius šalies rajonus plūstels gausūs krituliai.

Ryto valandomis jau lis daugelyje šalies vietovių. Dienos metu krituliai dar daug kur tęsis, tačiau vakarėjant debesuotumas mažės, lietus trauksis.

Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 7 laipsnius šilumos. Kaune ir Panevėžyje termometrai fiksuos 8 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį išsilaikys panaši šiluma kaip ir trečiadienį, šalį ir toliau talžys smarkus vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Gūsiai sieks 15–20, šiaurinėse ir vakarinėse šalies vietovėse 17–22 metrus per sekundę. Naktį be žymesnių kritulių, temperatūra sieks 2–6 laipsnius šilumos.

Dienos metu palis daug kur, vyraus permainingas debesuotumas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 8–9 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje vyraus 7 laipsnių šiluma. Vakarėjant vėjas stiprės dar labiau.

Penktadienio naktį šalyje numatomi audringi orai – numatomas tūžmingas vėjas. Gūsiai sieks 22–26 metrus per sekundę, stipriausi jie bus pajūryje. Temperatūra naktį svyruos tarp 1–5 laipsnių šilumos, vietomis bus apie nulį. Šiaurinėse vietovėse galimi mišresni krituliai.

Dienos metu daugelyje vietovių protarpiais pasirodys krituliai, tačiau bus ir pragiedrulių. Vėjo gūsiai sieks 16–21 metrą per sekundę. Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 7 laipsnių. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 5 laipsnius šilumos.

Savaitgalį bus vėsiau, naktimis temperatūra kris žemiau nulio, kai kur pasieks ir –5 laipsnius šalčio. Dienomis teliks kukli šiluma, galimi mišresni krituliai.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite