Angle down Atgal

Orai: po gaivesnio savaitgalio – net 26 laipsnių šiluma

Šis ruduo gali pasigirti gražia pradžia. Dažniau galime matyti saulėtą dangų ir mėgautis neskubančia išeiti vasariška šiluma. Artimiausiomis dienomis bus vos gaiviau, ypač rudeniškos jau bus naktys ir rytai, bet po savaitgalio į šalį vėl plūstels šilumos banga.

Šiandien dieną danguje sukiosis nedideli debesys, trumpai ir negausiai palis vos kai kur. Numatomas apysmarkis vakarinių krypčių vėjas.

Dienos metu temperatūra taip aukštai kaip ketvirtadienį jau nekils. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose oras šils iki 19, Klaipėdoje iki 18 laipsnių.

Šeštadienio naktį vietomis nusidrieks rūkas, žymesnių kritulių nenumatoma. Nakties ir ryto valandomis bus žvarboka, pasijus rudeniška vėsa. Temperatūra svyruos tarp 6–11 laipsnių, tik prie jūros išsilaikys 14–16 laipsnių šiluma.

Dienos metu pūs nestiprus pietų, pietryčių krypties vėjas. Pro debesis žvilgčios saulė, vakarinėje šalies dalyje vietomis gali šiek tiek palynoti.

Vilniuje bus apie 21, Kaune apie 22 laipsnius šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse oras šils iki 20, Klaipėdoje iki 19 laipsnių.

Sekmadienis jau bus niūresnis ir drėgnesnis, ypač pajūryje. Naktį vietomis, o dieną daug kur nuvilnis lietus, vietomis gali ir perkūnija pasitrankyti. Pūs gūsingas pietryčių krypties vėjas.

Nakties valandomis temperatūra taip žemai kaip šeštadienio naktį nebekris ir svyruos tarp 11–16 laipsnių.

Dienos metu Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 20–21, Klaipėdoje apie 18 laipsnių šilumos.

Ateinančios savaitės pradžia pamalonins vasariška šiluma. Pirmadienį kiek dažniau dangus dar varvės šalies vakaruose, o kitur pro nedidelius debesis maloniai šildys saulė.

Dienos metu temperatūra šalyje svyruos tarp 23–27 laipsnių, kiek gaiviau bus prie jūros. Išsilaikys neramus pietryčių krypties vėjas.

Antradienį maloni šiluma dar išsilaikys, tačiau vėjas įsismarkaus dar labiau, nuo trečiadienio jau bus vėsiau.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite