Angle down Atgal

Orai po antradienio subjurs, tačiau vėliau atkeliaus pasakiškos permainos

Pirma šios dienos pusė daugelyje vietovių numatoma graži ir rami, vyraus šilti orai. Įdienojus palaipsniui daugės debesų, trumpai palis vos kai kur. Pūs nestiprus vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 25 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 24, Klaipėdoje apie 22 laipsnius šilumos.

Trečiadienį šalyje jau bus vėsiau. Nakties valandomis krituliai pasieks pietvakarinius šalies rajonus. Temperatūra svyruos tarp 13–18 laipsnių šilumos.

Ryte jau lis didesnėje šalies dalyje, vietomis gausiai. Dienos metu lietaus ir perkūnijos debesys šiaurės kryptimi slinks per visą šalį. Gausiausi krituliai tikėtini pietinėje ir rytinėje šalies dalyje. Suksis smarkokas šiaurinių krypčių vėjas, gūsiai sustiprės iki 15–19 metrų per sekundę.

Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 19 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 18, Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos.

Remiantis dabartiniais duomenimis, nuo ketvirtadienio orai bus vis šiltesni, o krituliai trauksis. Ketvirtadienio dieną bus apie 20–24 laipsnius šilumos.

Penktadienį dieną oras bus dar laipsniu kitu šiltesnis, o savaitgalį kai kurias vietoves palepins ir 26 laipsnių šiluma.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite