Angle down Atgal

Orai: Joninės išgelbėtos – orai piktų pokštų nekrės

Šiandien gaivesni orai numatomi pajūryje, kur temperatūra sieks 21–23 laipsnius šilumos. Čia tikėtina, jog dienos metu orai bus ramesni, palyginus su likusia šalies dalimi.

Tai reiškia, jog šiandien, kaip ir vakar, dieną per šalį vėl keliaus audringi debesys. Vietomis numatomas gausus lietus, kai kur kruša. Stiprūs vėjo gūsiai, perkūnija. Didesnė tikimybė, jog intensyviausiai tai pasireikš kai kur pietiniuose, rytiniuose šalies rajonuose.

Vilniuje ir Kaune oras šils iki 26, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 27–28 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 22 laipsnius šilumos.

Ilgasis savaitgalis džiugins gražiais ir gaivesniais orais

Šeštadienio naktį, tikėtina, jog lietus toliau merks rytines šalies vietoves, grūmos perkūnija. Naktis bus gaivesnė, vyraus 13–18 laipsnių šiluma.

Dienos metu be žymesnių kritulių, daug kur numatomas saulėtas dangus. Gaivins vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 24, Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktis bus tyki, temperatūra smuks dar žemiau ir sieks 10–15 laipsnių šilumos.

Diena bus saulėta, suksis šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje vyraus 23, Kaune 24 laipsnių šiluma. Klaipėdoje bus apie 21 laipsnį šilumos.

Šventinį vakarą numatomi ramūs ir gražūs orai, tačiau temperatūra sparčiai žemės, tad vienas kitas šiltesnis rūbas pravers.

Pirmadienį, paskutiniąją ilgojo savaitgalio dieną, ir vėl numatoma graži vasariška diena. Lepins saulės spinduliai, temperatūra laipsniu kitu padidės, o atgaivins vidutinio stiprumo šiaurės rytų krypties vėjas.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite