Angle down Atgal

Orai: atkeliauja nemalonūs pokyčiai

Antradienis šalyje bus niūresnis, daugelyje vietovių protarpiais palis. Tačiau pro debesis kartais mėgins ir saulė pasirodyti. Vyraus nestiprus pietų, pietvakarių krypties vėjas.

Vilniuje dieną bus apie 9, Kaune apie 8 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 6 laipsnių šilumos.

Šventinį trečiadienį, kovo 11-ąją, numatomi ne itin malonūs pokyčiai. Šiluma išsilaikys, tačiau į šalį plūstels krituliai, įsismarkaus vėjas.

Nakties metu pro vakarinius šalies rajonus atkeliaus lietus, vietomis lis gan gausiai. Ryto valandomis lietaus zona jau bus apėmusi beveik visą šalį. Temperatūra naktį svyruos tarp 2–6 laipsnių šilumos.

Dienos metu dar daug kur su pertraukomis palis, pro debesis kai kada žvilgtels ir saulė. Tačiau vėjas bus itin nemalonus. Vakarų, pietvakarių krypties vėjo gūsiai sieks 15–19, pajūryje 19–22 metrus per sekundę.

Vilniuje ir Kaune popietinėmis valandomis bus apie 8 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 7 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį išsilaikys labai panašūs orai: bus vėjuota, palis.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite