„Olimpo“ krepšininkai įveikė ir kauniečius, ir tauragiškius

Telšiai

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

67976

Sausio 11 dieną Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komanda, kuri, sužaidusi 19 varžybų, turi 15 pralaimėjimų ir 4 pergales, o turnyrinėje lentelėje užima 15 vietą. Plungės „Olimpas“ su 4 pralaimėjimais ir 15 pergalių yra 3 vietoje.

Varžybos prasidėjo Plungės „Olimpo“ spurtu: 10:2. Likus žaisti 4 sekundes, rezultatas buvo 24:21 „Olimpo“ naudai. Kauno komanda turėjo kamuolį, bet Modestas Jurkaitis jį atkovojo, o jo komandos draugas Vytautas Danys gana iš toli dar pataikė į krepšį, ir rezultatas tapo 27:21 „Olimpo“ naudai.

Antras kėlinukas vyko apylygiai, tačiau geriau kėlinio pabaigoje sužaidė svečiai, kurie į ilgąją pertrauką išėjo turėdami vieno taško pranašumą - 46:47. Trečiajame kėlinyje abi komandos įmetė po 16 taškų, tai ir toliau vienu tašku pirmavo Kauno komanda. Ketvirtą kėlinį tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Įtampa išaugo likus žaisti 34 sekundes, kai rezultatas buvo 80:77 „Olimpo“ naudai. Tada Kauno komandos žaidėjas Erikas Mikužis pataikė du taškus, ir rezultatas tapo 80:79! Likus žaisti 12 sekundžių, svečių žaidėjas Lukas Garliauskas „smeigė“ sudėtingą, bet tikslų tritaškį, ir rezultatas tapo 83:82! Likus žaisti 6 sekundes, kauniečiai prasižengė, ir Mindaugas Tamušauskas tiksliai realizavo du baudos metimus. Priešininkų viltis išplėšti pratesimą sužlugdė Modestas Jurkaitis, kuris perėmė kamuolį ir dar pelnė du taškus. Sunki kova, bet pasiekta svarbi pergalė - 87:82.

Šeštadienį Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Tauragės „Fortūna-Agava“ komanda. Pirmus du kėlinukus varžybos vyko apylygiai, po jų rezultatas buvo 38:39 „Olimpo“ naudai. Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes, rezultatas buvo lygus - 44:44. Tada Plungės „Olimpas“ spurtavo ir kėlinį laimėjo 24:10, o rezultatas švieslentėje rodė 48:63 „Olimpo“ naudai. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nebesugebėjo pasipriešinti „Olimpo“ komandai, todėl į turnyrinę lentelę įsirašė 12 pralaimėjimą. Plungės „Olimpas“ iš 16 komandų lieka 3 vietoje.

Kitas varžybas Plungės „Olimpas“ namuose žais sausio 29 dieną su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu.