Angle down Atgal

Nutrauktas tyrimas dėl Jurbarko sporto klube sumušto 12-mečio: atsakyti turės tėvai

Kovinio sporto klubo „Pantera“ dvylikametį rūbinėje užpuolęs ir sumušęs trylikametis, lankantis tą pačią mokyklą, bausmės išvengė. Marijampolės policija trečiadienį informavo naujienų portalą Delfi, kad ikiteisminis tyrimas nutrauktas. Administracinę atsakomybę turės prisiimti mušeikos tėvai.

Kaip pranešė Marijampolės apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėjas Renatas Siaurusaitis, atlikti visi reikalingi tyrimui papildomi veiksmai, tikslintos aplinkybės ir vasario 17 dieną buvo priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

Toks sprendimas priimtas dėl to, kad įvykio kaltininkas nėra subjektas, kurį būtų galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn, todėl visa atsakomybė bus pritaikyta jo tėvams.

Pasak šaltinio, vedėjas R. Siaurusaitis negalėjo patvirtinti ar dvylikamečiui iš tiesų buvo sulaužytas krūtinkaulis. Patikslinti motinos teiginių, kad vaikas rastas gulintis šalia pastato, taip pat negalėjo, nes, kiek jam žinoma, incidentas įvyko pačiame sporto klube.

Po įvykio sporto klubas „Facebook“ paskyroje viešai atsiprašė ir nurodė, kad bendrauja su nukentėjusiojo mama: „Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Bendraujame ir su nukentėjusio vaiko mama, esame pasiūlę visokeriopą pagalbą, tiek finansinę, tiek bet kokią, kurios gali prireikti berniukui“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite