Angle down Atgal

Nustatytas pirmas koronaviruso atvejis širvintiškiui

Informuojame, kad Širvintų rajono savivaldybė sulaukė informacijos apie pirmąjį širvintiškį, kuriam nustatytas COVID-19 atvejis.

Širvintų rajono savivaldybės gyventojas ilgą laiką gulėjo Ukmergės ligoninėje dėl kitų susirgimų. Todėl jam, kaip ir kitiems Ukmergės ligoninės pacientams, buvo atliktas koronaviruso testas. Gavus teigiamus rezultatus, asmuo buvo pervežtas į Santaros klinikas. Pagal turimus duomenis, kontaktų su Širvintų r. gyventojais pastaruoju metu asmuo neturėjo.
Informaciją patikslinsime, sulaukę oficialaus pranešimo iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir gydymo įstaigų.

„Esu nuoširdžiai dėkinga žmonėms, kurie paskambino ir apie tai pasakė. Noriu atsiprašyti už ankstesnį pranešimą, kurį įdėjau, pasitikėdama Visuomenės sveikatos centro periodiškai man teikiamais duomenimis. Tai tik dar kartą parodo, kaip informacija, kuri turi būti vieša, pasiklysta tarp institucijų. Ir tai dar kartą parodo, kad pirmiausiai kiek įmanydami saugotis kiekviename žingsnyje turime kiekvienas iš mūsų.
Nuo šios akimirkos visiškai nepasitikiu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Širvintų skyriaus veikla, nes šiuo metu toks abejingumas ir neatsakomybė yra nepateisina ma.Gerbiami širvintiškiai, visą informaciją, kurią gausime, nedelsdama pateiksiu. Prašau kantrybės!“ - sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite