Angle down Atgal

Pasveikinti Utenos rajono šimtukininkai

Koronavirusas šiemet neleido suburti draugėn ir gimnazistų, išlaikiusių brandos egzaminus šimtukais. Jie ir jų bendraklasiai – pirmieji nuotoliniu būdu mokyklą baigę abiturientai.

Bet šimtukininkai nebuvo pamiršti. Brandos egzaminų aukščiausius įvertinimus gavę gimnazistai buvo pasveikinti savose mokyklose, kiekvienam įteikiant Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkas už labai gerą mokymąsi ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus bei atminimo dovanėles.

Iš viso 2019–2020 mokslo metai Utenos rajone išugdė 14 šimtukininkų, kurie surinko 16 šimtukų (2017 m. buvo gauta 11 šimtukų, 2018 m. – 23, 2019 m. – 18). Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas surinko 3 šimtukus (2018 m. – 1, 2019 m. – 2), anglų kalbos – 9 (2017 m. – 5, 2018 m. – 15, 2019 m. – 11), rusų kalbos – 2, fizikos – 1, informacinių technologijų – 1.

Daugiausia šimtukininkų „užderėjo“ Adolfo Šapokos gimnazijoje – 13, du – Dauniškio gimnazijoje. Pastarosios šimtukininkai – Mindaugas Matonis, šimtuką gavęs iš anglų kalbos valstybinio brandos egzamino, ir Edvinas Ivanskis, 100-ą surinkęs iš rusų kalbos egzamino.

Adolfo Šapokos gimnazijos šimtukininkų sąrašas – ilgesnis. Šimtukais įvertintas abiturienčių – Kotrynos Kraujalytės, Karolinos Vanagaitės, Emilės Stuglytės – išlaikytas lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas. Šimtukininkų, aukščiausiu balu išlaikiusių anglų kalbos egzaminą, kaip minėta, net 9: tai Evelina Akinytė, Paulius Ivaškevičius, Emilija Jočytė, Augustė Narkūnaitė, Armintas Pakenis, Edvinas Šaučiulis, Viktorija Pečko. Justas Butkus buvo nepralenkiamas, laikydamas fizikos, o Arnas Bulka – informacinių technologijų egzaminą.

Bet tai dar ne viskas. Dvi šapokiukės – Emilė Stuglytė ir Viktorija Pečko – šimtukus gavo ne už vieną egzaminą. Emilė antrą šimtuką „uždirbo“ už anglų kalbos egzaminą, o Viktorija – už rusų kalbos egzaminą.

Belieka dar kartą pasveikinti šimtukininkus ir palinkėti didžiausios sėkmės, ieškant ir atrandant savo kelią.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite