NT paslaugų centro „UNOHUB“ archyvo nuotr.
Angle down Atgal

NT paslaugų inovatorius „UNOHUB“ plečia veiklą: Šiauliuose atidarė paslaugų centrą

Šiaulių centre šių metų spalio mėnesį duris atvėrė nekilnojamojo turto (NT) paslaugų centras „UNOHUB“. Sparčiai augantis NT rinkos inovatorius, per itin trumpą laiką šalies sostinėje spėjęs pelnyti keliasdešimties įmonių, tūkstančių klientų palankumą, Saulės mieste irgi pradeda kurti pasitikėjimu grįstą NT paslaugų kultūrą. Greta netradicinio požiūrio į verslą, Šiaulių regiono vadovas Aivaras Vozgirdas šiauliečiams žada ir nemažai šio verslo segmento naujovių.

NT rinka – didžiųjų prekybos centrų pavyzdžiu?

„Lengva pasitikėti tuo, kas patikrinta“, – pokalbio pradžioje šypteli vienas iš NT paslaugų centro „UNOHUB“ įkūrėjų Mindaugas Kazlauskas. NT rinkos ekspertas pastebi – šiauliečiai vis dažniau savo rūpesčius, susijusius su NT, patiki specialistams.

„Principas „Pasidaryk pats“ iš mūsų kasdienybės jau išeina – taupydami savo laiką, nenorėdami gilintis į naujas, jiems nesuprantamas sritis, tam tikras funkcijas žmonės vis labiau linkę patikėti specialistams“, – kolegai pritaria ir šiaulietis A. Vozgirdas.

Kita vertus, būsto keitimas dažnu atveju nėra susijęs tik su pirkimo-pardavimo sandoriu. Tenka sukti galvą dėl būsto vertinimo, finansavimo, tenka išspręsti ne vieną teisinį, juridinį klausimą. Neretai iškyla žemės, pastato paskirties keitimo ir kitų rūpesčių, o kur dar visi iššūkiai, susiję su naujai statomu būstu. Platus NT paslaugų centro „UNOHUB“ paslaugų spektras klientams leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

„Mūsų darbo praktika parodė, kad klientams būtina pasiūlyti kokybišką NT kompleksinių paslaugų paketą. Geras pavyzdys, kad anksčiau žmonės įvairius produktus įsigydavo tik specializuotose parduotuvėse. XXI amžiaus gyvenimo tempas, žmonių vartojimo įpročiai viską pakeitė – atsirado didieji prekybos centrai, kur vienoje vietoje galima įsigyti viską, ko reikia“, – sako A. Vozgirdas, atskleidžiantis, kad Šiauliuose atsidariusio naujo NT paslaugų centro „UNOHUB“ idėja labai panaši – sukurtas centras, į kurį atėjęs klientas gali gauti atsakymus į bet kokius klausimus, susijusius su NT.

Siūlo išskirtines sąlygas NT tarpininkams – 100 proc. uždarbio

Į Šiaulių rinką atėjęs naujas žaidėjas turi ką pasiūlyti ir įmonėms, NT tarpininkams, vadinamiesiems brokeriams.

Andrius Kapitančukas, vienas iš NT paslaugų centro „UNOHUB“ įkūrėjų, NT ekspertų ir bendrovės vadovaujančiojo partnerių, gerų žinių turi ir brokeriams. „UNOHUB“ pirmieji jiems pasiūlė 100 proc. komisinių planą.

„Tai reiškia, kad Šiauliuose dirbantiems nekilnojamojo turto brokeriams daugiau nebereikia dalintis savo uždirbtų komisinių su NT agentūra. Iki šiol būdavo įprasta praktika, kad brokeris ir biuras dalinasi komisiniais. Dalybų santykis būna įvairus. Pas mus, nepriklausomai nuo to, kiek NT objektų brokeris parduoda, visa jo uždirbta pinigų suma lieka jam“, – apie naujovę NT rinkoje kalba A. Kapitančukas.

NT paslaugų centre „UNOHUB“ dirbantiems brokeriams nebereikia rūpintis ir papildomomis paslaugomis, kurių gali prireikti klientui. „Subūrus visų sričių NT rinkos specialistus po vienu stogu, brokeris gali klientą aptarnauti greičiau, kokybiškiau. Prireikus klientui matininkų, teisininkų ar kitų specialistų paslaugų, atsakymai, paslaugos teikiamos čia ir dabar. Dėl to didėja aptarnavimo greitis ir,žinoma, paslaugų kokybė“, – vardija NT ekspertas.

Kitokia darbo aplinka

Naujas NT paslaugų centras Šiauliuose išsiskirs ir šiauliečių akiai neįprastomis NT specialistų darbo vietomis. Įsikūręs pačioje Šiaulių miesto širdyje, tarp greta šiauliečiams puikiai pažįstamos Gaidžio skulptūros bulvare, Šiaulių katedros ir renovuojamos pagrindinės miesto aikštės, NT paslaugų centras „UNOHUB“ turės dar vieną išskirtinumą.

„Tai pirma įstaiga Šiauliuose, kurios patalpos ir darbuotojų darbo vietos sukurtos vadovaujantis pasaulyje itin populiarėjančiu co-working’o principu. Pagrindinė co-working’o vertė – kuriama bendruomenė. Čia gali tuo pačiu metu būti nepriklausomas, bet ir susitapatinti su kitais žmonėmis, dalintis tuo, ką darai“, – pasakoja šiaulietis NT rinkos specialistas A. Vozgirdas.

Aukšto lygio aptarnavimo kultūra ir kokybiškos, patikrintos paslaugos

Dirbdami co-working’o principu, bendrą pridėtinę vertę kuria ir visi NT paslaugų centre dirbantys paslaugų tiekėjai. M. Kazlausko teigimu, NT, draudimo ir paskolų brokeriai, turto vertintojai, advokatai, architektai, interjero dizaineriai, baldų gamintojai, apdailos specialistai, matininkai, geodezininkai ir daugelį kitų NT srityje dirbančių profesionalų keičiasi informacija vienas su kitu. Vadinasi, klientas bet kokioje situacijoje nepaliekamas vienas. Rezultatas tas pats – efektyvus, greitas ir kokybiškas paslaugų suteikimas.

„Kurdami pasitikėjimu grįstą aptarnavimo kultūrą, mes labai atsakingai pasirenkame savo partnerius, esame atsakingi už jų darbo kokybę, patikimumą. Efektyviai dirbantys mūsų paslaugų tiekėjai iš NT paslaugų centro gauna ne tik galimybę tobulėti, plėsti žinias. Už gerus rezultatus, nukreiptus klientus pas mūsų partnerius, jiems mokami sutarto dydžio komisiniai“, – apie NT paslaugų centro veikimo principus pasakoja M. Kazlauskas.

Galimybė tapti virtualiu partneriu

Norint tapti naujos NT rinkos ekspertų bendruomenės dalimi, nėra būtina įsikurti paciame centre fiziškai, t. y. nuomotis patalpas. Nebent, kaip juokauja pašnekovai, labai norisi darbuotis, pro langą matant Šiaulių katedrą ir Gaidžio skulptūrą. Kurdamas šiuolaikišką, modernią bendruomenę, NT paslaugų centras suteikia galimybę tapti virtualiu nariu.

„Didelė dalis su NT susijusių veiklų vyksta objektuose. Todėl nebūtina sėdėti pačiame NT paslaugų centre. Užteks, kad jo veikla būtų aprašyta „UNOHUB“ duomenų bazėje, tiekėjas bus patikimas, patikrintas ir kitiems NT paslaugų centre dirbantiems specialistams puikiai pažįstamas partneris. Tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose mes veikiame kaip fizinis paslaugų centras, bet paraleliai veikiame ir kaip platforma“, – sako M. Kazlauskas.

NT paslaugų centre „UNOHUB“ rasti profesionalą kur kas lengviau nei klausti draugų, ieškoti „Facebook“ ar „Google“. „UNOHUB“ suteikia visapusišką garantą, kad pradėjus darbus būtų laikomasi sutartų terminų, darbai bus atlikti kokybiškai, profesionaliai.

NT paslaugų centras „UNOHUB“, Tilžės g. 157, Šiauliai

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite