Angle down Atgal

Normundiečiai susitiko su Trimis Karaliais

Praūžus didžiosioms metų šventėms, pasibaigus mokinių žiemos atostogoms, Normundo Valterio mokyklos bendruomenė keliavo ne į mokyklą. Naujų metų ratą normundiečiai pradėjo leisdamiesi į tradiciniu tapusį Trijų Karalių žygį.

Lengvu sniegeliu pasidabinusią sausio 6 dieną, mokiniai, jų tėveliai, mokytojai bei mokyklos draugai, rinkosi prie Talkšos ežero - čia buvo organizuotas pėsčiųjų žygis ,,Pasitinkant Tris Karalius“. Žygeiviai, keliaudami ežero pažintiniu taku, turėjo rasti ir nufotografuoti kuo daugiau jame įrengtų stotelių. ,,Apsiginklavę“ žemėlapiais, telefonais ir šypsenomis žygio dalyviai leidosi į kelią. Kaip ir visada – vieniems sekėsi geriau, kitiems pritrūko kantrybės ar atidumo, bet rasti kaitriai liepsnojantį laužą ir dovanomis nešinus Tris Karalius pavyko visiems.

Karaliai linkėjo mokyklos bendruomenei sveikatos, kantrybės, gerų mokymosi rezultatų, susiklausymo, išminties, puikių metų. Visus žygiuotojus Rytų išminčiai apdovanojo auksiniais pinigėliais ir kvietė prie ugnies, kur vaišino saldžia arbata ir gardžiais, ant laužo gamintais pietumis. Trys Karaliai nebūtų Trys Karaliai, jeigu nepadovanotų netikėtų, bet puikių karališkų dovanų. Nužygiavusiam toliausiai ir radusiam daugiausiai pažintinio tako stotelių, jie įteikė ypatingą dovaną - šaunų išmanųjį laikrodį, kuriuo šį kartą buvo apdovanotas 6 klasės mokinys.

Dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šio žygio organizavimo ir tiems, kurie žygiavo nepabūgę nei šlapių snaigių, nei žvarbaus vėjo. Tikisi, kad žygis paliko daug šiltų emocijų, o nuoširdūs Trijų Karalių linkėjimai išsipildys su kaupu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite