Angle down Atgal

Nori striukės – reikia leidimo

Juozo Tūbelio progimnazijoje be specialaus leidimo per pertrauką striukės mokinys nepasiims. Jei nori kitaip, tėvams siūloma nuomotis spinteles už 25 eurus metams. Įstaigos vadovas Zenonas Pošiūnas sako, jog progimnazija privalo rūpintis mokinių, kurie per pertraukas bėga į aplinkines parduotuves „pirkti nesveiko maisto“, saugumu...

Tarėsi su tėvais

Negauti striukės kada prireikia vaikams nepatogu ir į lauką jie net per šalčius eina neapsirengę. Z. Pošiūnas į tai turi savų argumentų. „Tokia mūsų situacija. Tarėmės su tėvais, kaip spręsti problemą, kai vaikai eina už progimnazijos teritorijos ribų“, – sakė direktorius. Problema dėl striukų atsirado ir pailginus vieną pertrauką iki pusvalandžio, ir atšalus orams. Anot direktoriaus, neįmanoma visiems moksleiviams, vienu metu susigrūdantiems į rūbinę, jų paduoti.

Jis teigė kaip tik šiuo metu renkantis tėvų, kurių atžalos valgyti eina namo, prašymus. Jei yra prašymas, gauti paltą ar striukę nebus problema. „Dalinamės atsakomybę, geranoriškai tariamės su tėvais. Bet yra vaikų, kurie per pertraukas bėga į aplinkines parduotuves, per kelią lekia į „Aibę“, o tai – nesaugu“, – svarstė direktorius. „Vienas iš būdų tai pažaboti – įrašas mokyklos taisyklėse. Jis skelbia: „Nepalikti teritorijos pertraukų ir pamokų metų, išskyrus atvejus, kai yra tėvų ar auklėtojų prašymai“, – sakė Z. Pošiūnas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite