Angle down Atgal

Neteko kantrybės – važinėti reikia „tarka“

Kol miestuose ir užmiesčiuose bus nors vienas žvyrkelis, tol bus ir gyventojų skundų. Nuolatinės priežiūros reiklaujantys tokie keliai dažnai yra tvarkomi rečiau, nei norėtų gyventojai. Tam dažnai trukdo meteorologinės sąlygos, kartais finansai ar turima seniūnijos technika. Tiesa, panašu, kad gyventojai kantriai laukia, kol kelias bus sutvarkytas, ir laiku apie tai tiesiog nepraneša.

 

Susidarė „tarka“

Štai Aristavoje esanti Ievų gatvė, kuria kasdien važinėja išties nemažai gyventojų, jau ilgą laiką yra tapusi tikru išbandymu automobilių važiuoklėms. Nors iš pirmo žvilgsnio žvyrkelis atrodo tikrai gerai – nėra duobių, pakelės nuošienautos, visgi pavažiavus gylyn automobilį ima gerokai purtyti ir tenka po visą kelią ieškoti lygesnio krašto.

„Kelio, kiek žinau, išvis negreideriavo šiemet. Dar anksčiau buvo šioks toks, o kai pradėjo traktoriai važinėti, apskritai su lengvąja mašina sunku važiuoti darosi. Tikrai jau visiems pabodo mašinas ten laužyti“, – sakė kraštietis Karolis.

Niekas nesakė

Tuo tarpu paskambinus Vilainių seniūnui Antanui Bružui, šis sakė, kad niekas jam dėl to kelio lig šiol nesiskundė. Tad panašu, vėl grįžtama prie paprastos tiesos – dėl ūkinių kiekvienos seniūnijos reikalų galima ir reikia kreiptis į seniūną. Taip palengvinsite darbą seniūnijai, greičiau sulauksite rezultatų ir, žinoma, būsite visuomeniškai atsakingas gyventojas.

„Man tai niekas nieko nesakė, neskambino. Kol kas atostogauju, bet pirmadienį grįšiu į darbą, apžiūrėsiu, jei reikės – tikrai nugreideriuosime. „Tarka“ ant kelio daug kur susidariusi, nes buvo labai sausas laikotarpis, kelias perdžiūvo tiesiog. Mes turime sutartį, perkame šią greideriavimo paslaugą, na, prašysime, kad nugreideriuotų. Čia tikrai nėra didelė problema – tai greitai išsprendžiama. 

Gyventojai tegul drąsiai skambina man dėl tokių ir panašių dalykų. Visuomet telefoną šalimais turiu, atsiliepiu – taip greičiau išspręsime visokias bėdas“, – ragino seniūnas.

Tiesa, Aristavos gyventojai teigė, kad po žurnalistų skambučio, dar nesulaukus grįžusio iš atostogų seniūno, minėtas kelias buvo nugreideriuotas. 

Seniūnijų kontaktai

Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas, tel. 8 653 05 505

Gudžiūnų seniūnijos vyr. specialistas Vidmantas Cechanavičius, tel. 8 615 63 988

Josvainių seniūnas Algimantas Sirvidas, tel. 8 618 27 202

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius, tel. 8 686 65 347 (šiuo metu turi nedarbingumo pažymėjimą)

Kėdainių miesto seniūno pavaduotojas Juozapas Kanišauskas, tel. 8 608 58 022

Krakių seniūnas Ernestas Barčas, tel. (8 347) 38 124

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas, tel. 8 674 30 245

Pernaravos seniūnas Artūras Gustas, tel. 8 656 52 228

Surviliškio seniūnė  Reda Lukošienė, tel. 8 658 22 877

Šėtos seniūnas Ričardas Boreiša, tel. 8 686 42 586

Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza, tel. 8 650 38 899

Vilainių seniūnas Antanas Bružas, tel. 8 652 65 347

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite