Angle down Atgal

Neseniai gimusiam sūnui G. ir A. Žemaičiai suteikė retą vardą

Gerda Žemaitė su vyru Andriumi šiuo metu gyvena itin džiugiomis akimirkomis – vos prieš kelias savaites pasaulį išvydo jųdviejų sūnus. Pora jau sugalvojo jam vardą.

Balandžio 3 d. gimusiam sūnui vardą išrinkti nebuvo lengva. Andrius ir Gerda portalui 15min.lt sakė ilgai diskutavę, kaip pavadinti savo pirmagimį. Galiausiai juodu nusprendė sūnui suteikti tarptautinį vardą – Nikolas.

Išvertus iš graikų kalbos, vardas Nikolas reiškia žmonių pergalę.

Nors nėštumas Gerdai buvo itin džiugi ir laukta žinia, pasidalyti ja su aplinkiniais ji neskubėjo. Nėštumo pradžia nebuvo lengva ir nuotaiką temdė sveikatos problemos, todėl žinoma moteris stropiai laikėsi gydytojų rekomendacijų.

Tai jau antrasis G. Žemaitės vaikas. Jo ji susilaukė po 15 metų pertraukos. Pasak moters, pirmasis nėštumas nuo šio labai skyrėsi – pirmojo pradžia buvo kur kas sklandesnė, bet nepatogumų kėlė kiti nėštumui būdingi simptomai, kurių šįkart ji nė nejautė.

Alfa.lt primena, kad Gerda ir Andrius atšventė net dvejas vestuves – 2017-ųjų balandžio 19-ąją jiedu aukso žiedais apsimainė egzotiškajame Tailande, o gegužės 6-ąją Gerda ir Andrius vienas kitam antrąjį „taip“ ištarė Marijampolėje. Moteris atskleidė, kad balandžio 19-oji šventei buvo pasirinkta neatsitiktinai.

„Norėjau datos, kuri man buvo labai svarbi – mano tėvų vestuvių datos. Jie labai gražiai ir laimingai nugyveno visą gyvenimą. Santykius, manau, reikia įteisinti tada, jei pora galvoja turėti vaikų. Mes dar galvojame turėti“, – prieš beveik metus kalbėjo G. Žemaitė.

Anot žurnalistės, jos vyras – puikus tėvas, kuris visuomet pasirūpina ne tik vaikais, bet ir bendra buitimi.

„Jis yra nuostabus tėvas. Jis vaikais be galo rūpinasi, jo santykis su vaikais ir tai, kaip jis su jais bendrauja, – apie tai galiu atsiliepti tik geriausiai. Turbūt ne veltui pasirinkau šį vyrą būti savo vaiko tėčiu“, – šypsojosi G. Žemaitė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite