Angle down Atgal

Nešama trispalvė apkeliavo septynias seniūnijas

Į draugystės žygį praėjusį savaitgalį įsijungę Utenos rajono seniūnijų atstovai ir iš rankų į rankas perdavę mūsų trispalvę, apkeliavo beveik visą rajoną. Vasario 8–9 d. surengtas žygis buvo skirtas Lietuvos valstybingumo atkūrimo – Vasario 16-ajai – pažymėti.

Jau antrą kartą surengtas draugystės žygis prasidėjo šeštadienį 8 val. ryte Tauragnuose, iš kurių tautine atributika pasipuošę tauragniškiai 10 val. 30 min. pasiekė Juknėnus ir perdavė trispalvę Juknėnų kaimo bendruomenei. Juknėnų atstovus 11 val. 45 min. prie Daugailių miestelio centre esančio paminklo ,,Dievui ir Tėvynei'' pasitiko gausiai susirinkę daugailiškiai. Toliau draugystės žygis tęsėsi maršrutu Radeikiai - Vaikutėnai - Sirutėnai - Utena - Pačkėnai - Kuktiškės - Saldutiškis - Kirdeikai - Taurganai.

Žygyje dalyvavo įvairių kartų atstovai, o kai kas ir su savo keturkojais draugais. Pakeliui žygeivius žmonės vaišino kava, arbata ir sumuštiniais. Lietuvos automobilių kelių direkcija pasirūpino žygio dalyvių saugumu, padovanodama ryškiaspalvių liemenių ir atšvaitų.

„Tauragnus trispalvė pasiekė sekmadienį jau sutemus. Vėliavą mums atnešė kirdeikiškiai, – sakė draugystės žygio sumanytoja, Tauragnų krašto bendruomenės pirmininkė Danguolė Trimonienė, – Žygyje dalyvavo apie 300 žmonių, kurie nužygiavo 114 kilometrų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite