Angle down Atgal

Neringoje vagys nusitaikė į dviračius

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Neringos policijos komisariatas praneša, kad Neringos mieste per pastarąsias savaites pavogta daugiau kaip 10 dviračių ir 2 elektriniai – vadinamieji „Paspirtukai“.

Neringos policijos komisariatas atkreipia dėmesį į tai, kad vagys dažniausiai renkasi tuos dviračius, kurie yra lengvai pasiekiami niekam nematant, t. y. be priežiūros ir tie, kurie yra labai vertingi –kuomet panaudotų dviračių rinkoje vertė siekia apie 400 eurų ir daugiau. Taigi, vagiami tokie dviračiai, kurių naujo parduotuvėje kaina yra 900 eurų ir daugiau.

Neringos policijos komisariatas prašo gyventojų ir atvykusių poilsiautojų saugoti savo daiktus ir nepalikti jų be priežiūros – šia aplinkybe gali pasinaudoti vagys. Neprirakintų dviračių nepalikti kieme ar prirakintų – prie stulpo už kiemo ar prie parduotuvės. Savo dvirates transporto priemones laikyki užrakintose patalpose.

Taip pat imtis visų kitų galimų būtinojo atsargumo priemonių, pavyzdžiui, dviračius statyti ir prirakinti filmuojamose ir atvirai visiems matomose vietose. Filmavimui galima panaudoti ir automobilio vaizdo registratorių.

Apgyvendinimo paslaugų teikėjų prašoma savo nuomotojams suteikti galimybę dviračius pasistatyti saugioje, užrakinamoje, pašaliniams neprieinamoje vietoje.

Pastebėjusius dėl dviračių vagysčių įtartinus asmenis ar turinčius bet kokios naudingos informacijos, prašome informuoti Klaipėdos apskrities VPK Neringos PK.

Bendruomenės pareigūno kontaktiniai duomenys:
el. p. nerijus.stankus1@policija.lt tel. Nr. +370 700 62006

Klaipėdos apskrities VPK Neringos PK informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite