Sportas2019 m. Kovo 6 d. 21:11

„Neptūno“ krepšininkai pralaimėjo pirmąsias Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes

Klaipėda

bcneptunas.lt nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

74911

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 74:86 (14:23, 27:20, 13:18, 19:22) pralaimėjo Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) komandai.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 4-ąją min. pirmavo 14:2. Panašią persvarą Jeruzalės ekipa išsaugojo iki pirmojo kėlinio pabaigos. Antrajame ketvirtyje klaipėdiečiai sumažino varžovų pranašumą iki 2 taškų (41:43).

„Neptūnas“ aktyviau žaidė trečiojo kėlinio pradžioje ir išsiveržė į priekį 47:43. Tuomet nesportinė pražanga buvo skirtą šeimininkų žaidėjui Gyčiui Masiuliui ir Klaipėdos komandai nepavyko padidinti persvaros. „Hapoel“ tuomet laimėjo atkarpą 14:0 ir įgijo 11 taškų pranašumą (61:50). Likus žaisti 3,5 min. iki mačo pabaigos, klaipėdiečiai priartėjo iki 5 taškų (65:70), bet svečiai paskutinę minutę padidino persvarą ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui“ 16 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 14 - Lorenzo Williamsas, 9 - Deividas Gailius, po 8 - Simas Galdikas, Jerai'us Grantas ir Kyle'as Weaveris, 6 - Gytis Masiulis.

„Hapoel“ komandoje 17 taškų surinko Jamesas Feldeine'as, 15 - Da'Seanas Butleris, 14 - TaShawnas Thomasas, 11 - Tamiras Blattas (10 rez. perd.), 10 - Joshas Owensas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 13 dieną Izraelyje.

Pirmojo etapo D grupėje „Neptūnas“ (8 pergalės/6 pralaimėjimai) užėmė trečiąją vietą, o „Hapoel“ (12/2) klubas C grupėje buvo trečias.