„Neptūnas“ pasiruošimo etapą baigė triuškinama pergale

Klaipėda

BC Neptūnas nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

52997

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas kontrolinių rungtynių ciklą užbaigė 116:72 (24:21, 30:13, 30:20, 32:16) nugalėdamas Surguto „Universitet-Jugra“ (Rusija) ekipą.

Po pirmojo ketvirčio Kazio Maksvyčio auklėtiniai turėjo trijų taškų persvarą, tačiau pranašumas sparčiai ėmė augti antrajame kėlinyje, kuris laimėtas 17 taškų skirtumu (30:13). Apsukų nemažinęs „Neptūnas“ po ilgosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus, o ketvirtajame kėlinyje atotrūkis pasiekė rekordinę 46 taškų ribą (101:55).

Šiame mače klaipėdiečiai pataikė 70,3 proc. dvitaškių (26/37) ir 51,6 proc. tritaškių (16/31). Aikštelėje dominavusi uostamiesčio komanda atliko 30 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 20 kamuolių.

„Neptūnui“ Gytis Masiulis pelnė 24 taškus, Osvaldas Olisevičius - 20, Arūnas Mikalauskas - 17, Jerai Grantas, Paulius Dambrauskas (7 rez. perd.), Tomas Delininkaitis ir Laurynas Beliauskas - po 10.

Kontrolinių rungtynių etape klaipėdiečiai iškovojo septynias pergales bei patyrė vieną pralaimėjimą.

Sezoną Kazio Maksvyčio auklėtiniai pradės sekmadienį, kai namuose priims Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.