Angle down Atgal

Nepriklausomybės atkūrimo dieną – „Patriotiškos Kovo 11-osios važiuotinės“

Artėja kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kviečiame visus norinčius paminėti šią dieną, prisijungiant prie „Patriotiškų Kovo 11-osios važiuotinių“. Iniciatyvą organizuoja VŠĮ „Patriotiški Lietuviai“ ir patriotiški visuomenininkai.

Pasipuoškime savo automobilius didelėmis Lietuvos trispalvėmis, Vyčio, Gediminaičių stulpų bei kitomis istorinėmis mūsų šalies vėliavomis ir kovo 11-ąją 14 val, pravažiuokime savo miesto gatvėmis. Susitinkame 13:30 val. PROMO aikštelėje Šiauliuose (adresu: Karaliaučiaus g. 41). Prašome turėti savo vėliavas. Bus važiuojama kolona, laikantis visų saugumo reikalavimų dėl Covid-19 ir laikantis KET. Automobilyje gali būti po 2 žmones arba daugiau, jei tai vienos šeimos nariai. Pasivažinėjimas planuojamas iki 16 val.

Ši iniciatyva yra skirta išreikšti meilę Lietuvai ir pagerbti mums svarbią datą, todėl bet kokia reklama yra draudžiama.

Planuojamas maršrutas: Promo aikštelė (Karaliaučiaus g. 41) – Gegužių g. – aplinkkelis – Pramonės g. - Serbentų g. – Dubijos g. – Žemaitės g. – Aušros al. – Tilžės g. – Promo aikštelė (Karaliaučiaus g. 41)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite