Angle down Atgal

Nemokamais užsiėmimais Kauno bienalė stimuliuoja atrasti kūrybos polėkį

Drauge įdomiai ir kūrybingai leisti laiką šeimas kviečia Kauno bienalė.

Nuo birželio kas trečią kiekvieno mėnesio šeštadienį duris atveriančios kūrybinės dirbtuvės „Kurk su Kauno bienale“ ciklo „Kelionės“ užsiėmimuose, kurie visi yra nemokami, ragina lankytojus, pasitelkus įvairias kūrybines technikas, kurti ir dalintis savo didžiosios kelionės istorija.

Birželį dirbtuvės Kauno geležinkelio stotyje subūrė „keliautojus sausuma“, o šį šeštadienį susirinkę į Kauno paveikslų galeriją „keliautojai vandeniu“ išbandys šlapiosios akvarelės techniką.

Keturių kūrybinių dirbtuvių cikle „Kelionės“ dar numatyti du nemokami užsiėmimai – rugpjūčio 17 dieną – „Keliautojai oru“ (Senosiose Kauno kapinėse) imsis oro transporto priemonių dekoracijų gamybos, o rugsėjo 21 -ąją – „Keliautojai popieriumi“ (Kauno paveikslų galerijoje) istorijas kurs popieriaus lape, laisvai pasirinkdami piešimą ar teksto kūrimą.

Pasak organizatorių pranešimo, dirbtuves paruošė ir užsiėmimus jose veda menininkė Paulina Čiumbarienė. Ši menininkė, praėjusiais metais Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete įgijusi tekstilės magistro laipsnį, nagrinėja socialines, ekologines, tapatybės ir atminties temas, į kūrybinį procesą įtraukdama – šeimas, moksleivius, vaikų dienos centrų lankytojus bei įvairias kitas socialines grupes. P. Čiumbarienė jau yra pristačiusi tokius projektus kaip „Eglė, žalčių karalienė“ (2018 m.), „Pasaka apie pasaką“ (2018 m.).

„Keliautojų“ prašoma užsiėmimams dirbtuvėse „Kur su Kauno bienale“ registruotis iš anksto: edukacija@biennial.lt, +37062114788 arba +37061189061.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite