Angle down Atgal

Nelaimingas įvykis sukrėtė progimnaziją

Balandžio 30 -ąją skaudus įvykis sukrėtė didžiausią Kaišiadorių savivaldybės švietimo įstaigą – Vaclovo Giržado progimnaziją. Čia technologijų pamokos metu septintokas patyrė traumą – berniukas galimai liko be dalies dešiniosios rankos piršto.

„Atspindžiai“ domėjosi įvykio aplinkybėmis ir kalbėjosi su progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičiene bei pavaduotoju ūkio ir bendriesiems reikalams Roku Šadursku.

„Traumą patyręs vaikas buvo išgabentas į medicinos įstaigą, kurioje tebegydomas iki šiol. Vaikams, kurie buvo pamokoje, buvo suteikta psichologo pagalba.Technologijų mokytojui, kurio pamokoje įvyko nelaimingas atsitikimas, taip pat buvo siūlyta psichologinė pagalba, bet jis jos atsisakė“, - kalbėjo A. Kudrevičienė. Pavaduotoja šiuo metu dirba vietoje atostogaujančios direktorės.

Pavaduotoja sakė, kad vyksta vidinis įvykio progimnazijoje tyrimas. Nelaimingo atsitikimo aplinkybes tikslinasi ir Kaišiadorių policija, savo darbą atliks ir profsąjunga. Pasak A. Kudrevičienės, mokytojas nušalintas tą pačią dieną nuo darbo. „Jis dirba nuotoliniu būdu, pedagogui bus mokamas vidutinis darbo užmokestis“, - sakė pavaduotoja.

Pasak R. Šadursko, jie negali komentuoti nei vaiko sveikatos, nei įvykio aplinkybių. „Mes tik žinome, kad buvo įprasta technologijų pamoka, su ruošiniu, su įrengimais, kai įvyko nelaimė“, - sakė R. Šadurskas.

A. Kudrevičienė teigė, kad traumą patyrusio berniuko tėvų buvo atsiprašyta, su jais bendraujama, domimasi vaiko sveikata. „Visiems 5 – 8 klasių tėvams elektroninio dienyno pagalba buvo išplatintas pranešimas apie nelaimingą įvykį“, - sakė A. Kudrevičienė. Jos teigimu, tai pirmas toks įvykis per 40 progimnazijos gyvavimo metų. Įvykio tyrimo pabaiga – gegužės 24-oji.

Virginija Šimkūnienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite