A. Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Neblaivus vyras automobiliu nulaužęs kelio užtvarą ir įvažiavęs į karinę bazę teigė, kad važiuodamas namo sumaišė kelius (vaizdo įrašas)

Gegužės 21 dieną, ketvirtadienį, Šiauliuose neblaivus vyras automobiliu nulaužė kelio užtvarą ir įvažiavo į Lietuvos kariuomenės teritoriją. Policijos departamento duomenimis, automobilis „Citroen Xsara“ apie 19 valandą pralaužė Lakūnų gatvėje esančios karinės bazės užtvarą, įvažiavo į teritoriją ir apsisukęs pasišalino.

„Gavę kariškių pranešimą policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą ir rado automobilį be vairuotojo, apžiūrinėdami automobilį jame rado tuščią litrinį degtinės butelį“, - teigė Šiaulių apskrities VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė.

A. Rutkausko nuotr.
A. Rutkausko nuotr.

G. Smagriūnienė pasakojo, kad policijos pareigūnai po to pamatė, kad netoli automobilio gatvėje vaikšto vyras, kuris rankoje turėjo lygiai tokį patį degtinės butelį. Policijos pareigūnai jį pašnekino, vyras prisipažino, kad jis vairavo automobilį, tuomet 1991-aisiais gimęs vyras buvo sulaikytas. Iš pradžių vyras tikrintis girtumo nenorėjo, tačiau paskui sutiko, buvo nustaytas 2,11 prom. girtumas.

Įprastai, tokiais atvejais, po 15 minučių daromas pakartotinas girtumo patikrinimas, tačiau tuomet vyras tai padaryti vėl atsisakė. Galiausiai, antrą kartą, praėjus dviem su puse valandos, vyrui girtumas buvo patikrintas policijos komisariate, tuomet nustatytas 1,63 prom. neblaivumas. Kaip žinia, esant nustatytam vidutiniam girtumui – pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad vyras vairavo neblaivus.

„Vairuotojas pareigūnams aiškino, kad važiavo į namus, kurie yra Kėdainiuose, tačiau kažkaip sumaišė kelius ir pataikė, vietoj Kėdainių į aviacijos bazę.“, - sakė G. Smagriūnienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite