Angle down Atgal

Neblaivūs vyrai neatsispyrė pagundai sėsti prie vairo

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai savaitgalį pradėjo keturis naujus ikiteisminius tyrimus dėl vairavimo vidutiniškai ar sunkiai apgirtus.

Sekmadienio rytą, 7.30 val., pareigūnai Marijampolėje, Jaunimo g., patikrino jiems matant sustojusį automobilį „Mercedes Benz“ vairavusį vyrą (g. 1978 m.). Paaiškėjo, kad išvydęs tarnybinį policijos automobilį jis stoti suskubo todėl, kad vairavo neblaivus. Vyrui nustatytas vidutinis (1,63 prom.) girtumas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas Marijampolėje įkliuvo penktadienio vakarą. Jo vairuotą BMW pareigūnai patikrinti sustabdė P. Armino g. Prie automobilio vairo sėdėjęs marijampolietis (g. 1983 m.) irgi buvo vidutiniškai girtas. Pareigūnai jam konstatavo 1,59 prom. girtumą ir toliau važiuoti nebeleido.

Vienas neblaivus vairuotojas penktadienį buvo sulaikytas ir Šakiuose. Jis „mėtydamasis“ po kelią vairavo automobilį „VW Caravelle“ ir Vasario 16-osios g. posūkyje atsirėmė į kelio atitvarą. Prie sustojusio automobilio vairo sėdėjo jaunas vyras (g. 1992 m.), nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas. Vairuotojas vengė neblaivumo patikrinimo, tačiau iš automobilio buvo išlaipintas, o jo vairuotas „VW Caravelle“ buvo nuvežtas į saugomą aikštelę.

Neblaivų vairuotoją pareigūnai sulaikė ir kelyje Kaunas–Šakiai, nes Jančių k. teritorijoje jis „VW Golf“ įvažiavo į griovį. Nustatyta, kad automobilį vairavo Sutkų k. (Šakių r. sav.) gyventojas (g. 1953 m.), kuriam irgi nustatytas vidutinis (2,01 prom.) girtumas.

Visiems šiems vairuotojams dabar gresia baudžiamoji atsakomybė, didelės baudos ir automobilių konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite