Angle down Atgal

Neblaivi marijampolietė apdaužė mašiną ir pabėgo

Marijampolės apskrities policijos pareigūnai pastarosiomis dienomis sulaikė ne vieną neblaivų vairuotoją. Kai kurie jų nustebino ne tik promilėmis, bet ir įžūliu poelgiu.

Savaitgalį, šeštadienio pavakarę, buvo gautas pranešimas, jog Marijampolėje, Vilkaviškio gatvėje, automobilio „Toyota Rav 4“ vairuotoja, pravažiuodama pro mikroautobusą „Volkswagen Multivan“ sukėlė eismo įvykį – užkliudė bei apgadino – ir pasišalino iš įvykio vietos.

Pareigūnai greitai surado pažeidėją. Paaiškėjo, kad nekreipdama dėmesio į eismo įvykį namo parvažiavo 60-metė marijampolietė. Jai buvo nustatytas sunkus girtumas (3,08 prom.).

Įvykio liudininkai patvirtino, kad būtent ši moteris sėdėjo prie „Toyota“ vairo ir sukėlė eismo įvykį.

Marijampolietės, kuriai už tokį „nuotykį“ gresia net baudžiamoji atsakomybė, automobilis buvo išgabentas į saugojimo aikštelę.

Toje pačioje aikštelėje atsidūrė ir sunkiai apgirtusio (3,40 prom.) 25 metų vyro automobilis „Audi A4“. Įkaušėlis prie vairo buvo pastebėtas Marijampolės priemiestyje esančiame Meškučių kaime.

Sekmadienio rytą Marijampolėje, Vytauto gatvėje, pareigūnai sustabdė patikrinti lengvąjį automobilį BMW. Alkoholio matuoklis užfiksavo, jog 36 metų vairuotoja yra gerokai apsvaigusi – 1,65 prom.

Tos pačios dienos vakare Kalvarijoje, Alytaus gatvėje, įkliuvo 47 m. „Toyota Avensis“ vairuotojas. Jam buvo nustatytas vidutinis girtumas – 2,40 prom.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite