Angle down Atgal

Ne­mo­ka­mos svei­ka­tin­gu­mo veik­los – pui­ki mo­ty­va­ci­ja jas pra­dėti

Svei­ka­ta – neat­sie­ja­ma lai­min­go gy­ve­ni­mo da­lis, bet ar tik­rai mes viską dėl jos da­ro­me? Svei­ka gy­ven­se­na tu­ri būti kiek­vie­no žmo­gaus, sie­kian­čio vi­sa­pusės ge­rovės, sąmo­nin­gas pa­si­rin­ki­mas.

Bet kaip dažnai trūksta motyvacijos pasirinkti tai, kas padeda mums pasiekti sėkmę gyvenime. Visi žino, kad išsaugoti gerą sveikatą padeda mankšta, treniruotės, sporto veikla, bet pagal statistiką tik 40 proc. žmonių mankštinasi reguliariai. Nepaliaujamai didėja susirgimų (širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto, onkologinių ligų) skaičius dėl judėjimo stokos. Jautriausių visuomenės grupių, t. y. senjorų ir neįgaliųjų, ekonominė padėtis – ribotos galimybės mokėti už paslaugas – dažnai yra viena iš priežasčių, trukdančių organizuotai sportuoti. Gal viena iš motyvacijų siekti sveikos gyvensenos gali būti ta, kad nereikia mokėti?

VšĮ „Sielos harmonija“, įgyvendinanti sporto projektą „Fizinio aktyvumo plėtra Šiaulių mieste“, organizuoja nemokamas sveikatingumo mankštas senjorams ir neįgaliesiems. Kvalifikuoti treneriai, įvairios užsiėmimų programos (jogos, tempimo ir dinaminių judesių), erdvi mankštų salė – viskas nuteikia treniravimosi procesui, kuris yra ne darbas, o tik malonumas kurti save iš naujo. Nemokama fizinio aktyvumo programa paruošta ir jaunimui, kaip vienai iš socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių. Jauniems žmonėms nuo 15 iki 29 m. vyksta šokių judesių treniruotės.

Sveikai ir aktyviai leisti laiką galima ir nuotoliniu būdu: vyksta užsiėmimai tiesiogiai feisbuko grupėse „Sielos harmonija senjorams“ ir „Sielos harmonija neįgaliesiems“.

Projektą „Fizinio aktyvumo plėtra Šiaulių mieste“ finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, administruoja Sporto rėmimo fondas.

Saviugdos centras
„Sielos harmonija“ įsikūręs Šiauliuose, Tilžės g. 116,
3 aukšte. Registruotis
SMS žinute tel. 8 611 42 327. Daugiau informacijos
www.sielosharmonija.com.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite