Angle down Atgal

Nausėdų, S. Skvernelio ir V. Landsbergio COVID-19 testai – neigiami

Prezidentui Gitanui Nausėdai ir pirmajai šalies poniai Dianai Nausėdienei penktadienį atliktų COVID-19 testų rezultatai – neigiami. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), įvertinęs visas aplinkybes, nusprendė, kad papildomų saugumo priemonių šalies vadovui ir jo aplinkos žmonėms imtis nereikia.

„Prezidento, pirmosios ponios ir sekmadienio renginyje Kryžkalnyje dalyvavusių kelių Prezidentūros darbuotojų koronaviruso testai yra neigiami. NVSC specialistams įvertinus tai, prezidentas ir pirmoji ponia renginyje dalyvavo dėvint kaukes ir laikantis kitų rekomendacijų, informavo, jog jokių papildomų saugumo priemonių jiems imtis nereikia“, – Eltai atsiųstame komentare teigė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Premjero Sauliaus Skvernelio atstovas Tomas Beržinskas patvirtino, kad koronaviruso testas, atliktas Vyriausybės vadovui, taip pat yra neigiamas.

Patvirtinta, kad Kryžkalnyje renginyje taip pat dalyvavusio Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininko prof. Vytauto Landsbergio koronaviruso testas yra neigiamas.

ELTA primena, kad sekmadienį pirmoji šalies pora lankėsi Kryžkalnyje, Raseinių rajone, vykusiame renginyje, kurio metu buvo atidarytas memorialas, įamžinantis Lietuvos partizanų atminimą. Renginyje Nausėdos kontaktavo su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam penktadienį buvo patvirtintas koronavirusas. Šiame renginyje dalyvavo ir premjeras S. Skvernelis bei prof. V. Landsbergis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite