Angle down Atgal

Naujovė Pašešupio parke – muzikos alėja

Aktyvi marijampolietė Virginija Subačiūtė nepaliaujamai ieško galimybių vis ką nors padovanoti savam miestui. Būtent jos iniciatyva dar nerenovuotame Pašešupio parke buvo įrengta laipiojimo sienelė, o šiandien Virginija pristatė naują savo dovaną – lauko muzikos instrumentus. Tiesa, kol kas instrumentų nėra daug, tačiau ilgainiui jų padaugės ir Pašešupio parke atsiras nuostabi vieta – muzikos alėja apsupta žydinčių vyšnių.

Idėjos autorė sako, kad jai norėjosi dar labiau pagyvinti Pašešupio parką ir sukurti muzika skambančią erdvę, kurioje kiekvienas praeivis galėtų improvizuoti ir susikurti savo muziką, o ugdymo įstaigos galėtų čia rengti pamokas po atviru dangumi. Šalia pastatytų muzikos instrumentų pasodintos šešios vyšnaitės, kurios paaugę mus tartum nukels  į gerai pažįstamos dainos „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...“  melodijos vingius.

Muzikos instrumentų atidarymo renginys nestokojo geros nuotaikos: jau įrengtus ir laikinai pastatytus muzikos instrumentus išbandė ir vaikai, ir senjorai, ir kariškiai.  Ir iš tiesų, tai puikus būdas lavinti muzikinius įgūdžius, atrasti garsų skambesį bei tiesiog smagiai praleisti laiką.

Pradėtos kurti muzikos alėjos pristatyme dalyvavęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo Virginijai už idėjas ir iniciatyvas bei pranešė džiugią naujieną – savivaldybė padės įsigyti dar keletą muzikos instrumentų, kad puoselėjamas noras įkurti nuostabią muzikos alėją kuo greičiau pildytųsi.  Gražaus projekto autorei meras padovanojo vyšniomis puoštus skanėstus, kurie puikiai derėjo prie viso renginio temos.

Brangiai kainuojančius instrumentus finansavo MAXIMA projektų fondas, kuriam Virginija teikė paraišką, prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Marijampolės savivaldybė ir UAB „Mantinga“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite