Angle down Atgal

Naujos aikštelės įrengimo darbų pabaigtuvės Lazdijuose planuojamos lapkritį

Pažadas dar šiais metais baigti automobilių stovėjimo aikštelės, esančios Lazdijuose greta Kauno g. 13, remonto ir trinkelių klojimo  darbus bus įgyvendintas.

Ši stovėjimo aikštelė yra ypatingai svarbi, nes ji yra kelių daugiabučių namų kiemas ir ja naudojasi tikrai nemažai žmonių. Aikštelės būklė iki remonto buvo tikrai labai bloga. Pradėjus darbus paaiškėjo, kad situacija dar sudėtingesnė nei manyta. Nepalankios meteorologinės sąlygos taip pat kėlė nemažai rūpesčių - kai galėjo dirbti technika, gruntą merkė lietus.

Minėtos aikštelės tvarkymo darbus planuojama baigti vėliausiai iki lapkričio pabaigos. Šiuo metu atliekami žemės darbai: geotekstilės ir geotinklo klojimas, elektros spintų ir pagrindų įrengimas. Įrengus pagrindus, gyventojai jau galės įvažiuoti į automobilių stovėjimo aikštelę. Spalio mėnesį planuojama įrengti kelio bei vejos bortus, šaligatvio dangos plokštes, pašalinti elektros atramas. Nuo lapkričio pradžios turėtų prasidėti automobilių stovėjimo aikštelės trinkelių klojimas, aplinkos tvarkymas bei kiti baigiamieji darbai. Vandentiekis jau sutvarkytas. Elektros oro linijų atramos, kurios stovi beveik viduryje kiemo,  bus iškeltos netrukus.

„Ši aikštelė tapo tarsi simbolis, parodantis, kaip atsakingoms įstaigoms yra sunku susikalbėti, planuoti ir koordinuoti darbus. Iškilus problemoms visų pirma vieni ima kaltinti kitus, o įsipareigojimai kuo skubiau atlikti darbus, lieka tikrai ne svarbiausi. Darbus vykdyti pasirenkama ne galimai trumpiausiais, o  galimai maksimaliais terminais. Blogai. Nuoširdžiai apgailestauju, kad gyventojams teko ir dar kurį laiką teks susidurti su nepatogumais. Suprantu jų skundus. Jie pagrįsti.  Gerai tai, kad rangovams ir užsakovams susitelkus, vandentvarkos ir elektros tinklų tvarkymo specialistams atlikus savo darbus ir atvykus papildomai technikai, darbai pajudėjo pilnu tempu. Gyventojai netrukus galės džiaugtis ilgalaikiais darbo rezultatais. Dėkoju jiems už begalinę kantrybę. Aikštelė yra statinys, užbaigus darbus ji turi tarnauti dešimtmečius. Negalime leisti padaryti bet kaip, nespręsti vandeningo grunto, elektros ar kitų problemų“, – kalbėjo merė Ausma Miškinienė. Ji pabrėžė, kad šios aikštelės  remonto darbų sąmata nepadidėjo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite