Angle down Atgal

Nauji turistiniai maršrutai kviečia pažinti kultūrinę Palangą

Palangos turizmo informacijos centras siekdamas populiarinti turizmą Palangos miesto savivaldybės teritorijoje, sudarė keturis naujus kultūrinio turizmo maršrutus: „Atrask senąsias Palangos vilas“, „Žydų paveldo pėdsakais Palangoje“, „Skulptūros ir paminklai Palangoje, Šventojoje“, „Pramogaukime Palangoje ir Šventojoje“ (pramogos vaikams ir jaunimui). Nauji maršrutai padės tiek Lietuvos, tiek užsienio turistams individualiai atrasti ir pažinti Palangos kultūrą bei istoriją, o taip pat turiningai praleisti laiką kurorte.

Maršrutas „Atrask senąsias Palangos vilas“ nukels Jus į kelionę daugiau nei prieš 100 metų. Tai maršrutas, apjungiantis 27 istorines XIX amžiaus pabaigos – XX amžiaus pirmosios pusės kurorto vilas ir kitus reikšmingus kurortinės architektūros objektus. Palangos miesto gatvėse aptiksite unikalių medinių, mūrinių pastatų, kurie sudaro vertingą Palangos architektūrinį ir kultūrinį paveldą. Istorinė architektūra praturtina ir tuo pačiu reprezentuoja Palangos kraštovaizdį, o jos išsaugojimas leidžia išvysti kurorto raidą nuo XIX amžiaus pabaigos iki šių dienų. Keliauti šiuo maršrutu patogu bet kokiu oru ir bet kuriuo paros laiku. Leidinys išleistas keturiomis kalbomis – lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių.

Maršrutą „Žydų paveldo pėdsakais Palangoje“ sudaro 14 objektų, išsidėsčiusių Palangos miesto savivaldybės teritorijoje bei pateikiama informacija apie 10 buvusių gintaro dirbtuvių ir parduotuvių. Leidinys išleistas keturiomis kalbomis – lietuvių, anglų, rusų bei lenkų. Šiuo maršrutu siekiama prisidėti prie žydų kultūros paveldo išsaugojimo ir viešinimo. Leidinys bus įdomus visiems, norintiems giliau pažinti Palangos žydų istoriją ir kultūrą, o ypač turistams iš Izraelio. Lietuvos statistikos departamento duomenims per 2016 metus Palangoje viešėjo 451 turistas iš Izraelio, jie čia praleido 1476 naktis.

Maršrutas „Skulptūros ir paminklai Palangoje, Šventojoje“ supažindins Jus su Palangos ir Šventosios populiariausiomis skulptūromis ir paminklais. Šį maršrutą sudaro 38 objektai. Kelionę rekomenduojame pradėti pėsčiomis nuo Palangos turizmo informacijos centro. Šventąją lengvai ir greitai pasieksite autobusu, automobiliu dviračiu. Leidinys parengtas keturiomis kalbomis – lietuvių, anglų, rusų bei vokiečių.

Leidinys „Pramogaukime Palangoje ir Šventojoje“ skirtas jaunesnei Palangos kurorto ir svečių auditorijai. Tai 28 objektų informacinis leidinys pristatantis pramogas vaikams ir jaunimui. Šis leidinys orientuotas šeimoms su vaikais, atostogaujančioms Palangoje ar Šventojoje. Leidinyje pateikiama plati sezoninių ir visus metus veikiančių pramogų galimybės. Leidinys išleistas trijomis kalbomis – lietuvių, anglų, rusų.

Palangos turizmo informacijos centras taip pat atnaujino SPA ir sveikatinimo paslaugų katalogą. Jame rasite apie 27 Palangos kurorto SPA ir sveikatinimo paslaugas teikiančias įmones.

Kiekvieną maršrutą savarankiškai, su žemėlapio pagalba įveiksite per vieną dieną ar net greičiau. Leidinius galite įsigyti nemokamai Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94).

Palangos turizmo informacijos centro inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite