Angle down Atgal

Naujasis globos namų direktorius Z. Kukučionis: „Nebijau iššūkių“

Antradienį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvykusį konkursą Veisiejų socialinės globos namų direktoriaus pareigoms laimėjo šiuo metu Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos direktoriumi dirbantis Zigmas Kukučionis.

Konkurse dėl šio posto varžėsi devyni pretendentai – trys vyrai ir šešios moterys. „Konkursas tikrai nebuvo lengvas, komisijai teko pristatyti savo veiklos programą, o po to atsakyti į komisijos narių klausimus. Džiaugiuosi, kad man pasisekė ir mano pasiruošimą komisija įvertino geriausiai. Taip jau susiklostė mano gyvenimas, kad vienoje vietoje neužsisėdžiu, neužsibūnu, nes esu tos nuomonės, kad darbo vietą keisti yra tikrai naudinga: daugiau sužinai, daugiau patiri ir nuolat reikia judėti, mąstyti, mokytis ir domėtis. Ir dabar devynerius su puse metų išdirbęs Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos direktoriumi pajaučiau, kad reikia ieškoti kitų galimybių“, – sakė Lazdijuose gyvenantis Z. Kukučionis. Jis teigė nežinantis, kada bus oficialiai priimtas į darbą, nes po konkurso turi būti atlikti formalumai – patikrinimai, gautos pažymos iš specialiųjų tarnybų.

Lazdijietis tvirtino, kad palikti E. Pliaterytės mokyklą gaila, nes pedagogų kolektyvas yra geras, vieningas.

„Daug gero nuveikta šioje mokykloje, daug kur su kolektyvu buvome išvykę ir daug ką aplankėme, pamatėme. Drąsiai sakau, kad tokio darnaus darbuotojų kolektyvo, koks yra mano vadovaujamoje mokykloje, kitos mokyklos galėtų pavydėti. Suprantu, kad pradėjus vadovauti socialinės globos namams laukia nauji iššūkiai, nes reikės vadovauti dideliam darbuotojų kolektyvui, susipažinti su nauja sistema, išmokti ir daugiau sužinoti apie socialinį darbą. Darbo aš nebijau, manau, su juo susidorosiu, svarbiausia, kad sveikata būtų gera“, – drąsiai nėręs į kitą darbo sritį sakė Z. Kukučionis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite