Angle down Atgal

Naujas Lauko Ekranas Joniškyje – geriausia vieta reklamai!

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose akį traukia ryškūs ir dideli lauko LED ekranai. Tai puiki vieta reklamos transliavimui, nes ekranai gerai matomi, transliuoja be trukdžių ir kokybiškai. Vienas iš tokių – Joniškio miesto centre įrengtas lauko ekranas. Tai puiki erdvė jūsų lauko reklamai!

Kokybė ir raiška

Naujasis LED vaizdo ekranas Joniškyje transliuoja itin kokybišką vaizdą – ekrano rezoliucija siekia 720 x 480 pikselių. Lauko ekranas „Centras“ yra 24 kvadratinių metrų dydžio ir gali transliuoti įvarius vaizdo formatus, tokius kaip: avi, mp4, mov ir kt.

Tai vienintelis vaizdo ekranas Joniškio mieste. Ekranas stovi itin geroje strateginėje vietoje – Livonijos ir Statybininkų gatvių sankryžoje. Transliuojama vaizdo reklama gerai matoma tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. „2go“ lauko ekranų tinklui priklausantis ekranas yra netoli populiarių prekybos centrų, pagrindinės miesto mokyklos, sporto centro, muziejaus, bažnyčios ir Joniškio rajono savivaldybės. Per savaitę vidutiniškai ekraną pamato 142 tūkstančiai žmonių.

Vaizdo lauko ekranai – veiksminga reklamos forma

LED ekranai reklamą transliuoja be perstojo kiekvieną dieną nuo 6:00 iki 23:00 val.. Tai leidžia reklamines žinutes pamatyti plačiai auditorijai, kurios amžius svyruoja nuo 15 iki 65 metų. Atlikti tyrimai rodo, kad gyventojai net 48 procentais patikimiau vertina lauko ekranuose reklamuojamą prekinį ženklą. O pačią kintančio vaizdo reklamą vartotojai ekranuose pastebi 400 procentų dažniau nei kituose reklaminiuose stenduose, todėl lauko ekranai yra ypatingai efektyvi priemonė pasiekti norimą auditoriją. Lauko reklama vaizdo ekranuose rodoma be trikdžių – ji nėra blokuojama ar perjunginėjama ir ypatingai traukią akį tamsiu paros metu.

Taip naudojami LED ekranai neteršia aplinkos ir prisideda prie aplinkos tausojimo.

Turite klausimų? Norite užsisakyti reklamą lauko ekranuose?
Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite mob. +370 605 05508.

Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranas Joniškyje - „Centras“

Lauko ekranai Joniškyje

Lauko ekranai „2go“

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

Remiamas turinys 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite