Angle down Atgal

Namų interjeras: kaip greitai ir nebrangiai jį pakeisti?

Ko gero, tikrai nesuklysime pasakę, kad namų interjeras yra viena iš tų sričių, kurios jaukumo bei estetikos kūrimui daugelis negaili nei laiko, nei pastangų. Tačiau tai dar ne viskas, ką galima apie tai pasakyti – nesunku pastebėti, kad daugiausiai laiko praleidžiame būtent savo namuose, todėl nieko keista, kad nemažai daliai žmonių kyla noras atnaujinti savo namus, neįdedant daug pastangų, nesugaištant daug laiko, o taip pat ir neišleidžiant daug pinigų. Ar tai yra įmanoma? Tikrai taip – siūlome keletą paprastų būdų, kaip atnaujinti savo namų interjerą.

Interjero detales parinkite pagal metų laiką

Įprasta, kad pagal metų laiką keičiame ir avalynę, ir aprangą, ir įvaizdžio detales. Tačiau, ar kada pagalvojate, kad ir namų interjero detalės gali būti keičiamos pagal metų laikus? Toks sprendimas leis išvengti monotonijos bei rutinos, o taip pat galėsite mėgautis vis kitokiu vaizdu savo namuose. Na, o tiems, kurie sako, kad jiems trūksta idėjų, turime keletą puikių sprendimų, pavyzdžiui, šiltuoju metų laiku ant sofų išdėliokite spalvingų, gėlėmis puoštų pagalvėlių, tuo tarpu atėjus rudeniui rinkitės nerto audinio, šviesių pastelinių spalvų, švelnias bei jaukumo svetainei suteikiančias pagalvėles; vasaros metu papuoškite namų erdvę skintų gėlių puokštėmis, o žiemą dekoruokite kvapiosiomis žvakėmis. Kiekvienam metų laikui galima sugalvoti dešimtis skirtingų dekoro elementų, kurie pagyvins ir atnaujins jūsų namų interjerą.

Dekupažas baldams – dar viena puiki idėja

Pats metas įvardinti ir dar vieną idėją, kuri taip pat puikiai pasitarnaus norintiems atnaujinti namų interjerą. Ne paslaptis, kad baldai yra vienas svarbiausių namų elementų. Vis dėlto, pastarieji yra perkami tikintis ilgo tarnavimo laiko. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad tai, ką matome ilgą laiką, netrunka pabosti. Vis dėlto, jei jums pabodo baldai, kurie yra jūsų namuose, ir paslapčia svajojate apie naujus, tai dar tikrai nereiškia, kad turite skubėti jų atsikratyti ir atsiradusią erdvę užpildyti naujais pirkiniais. Viskas yra kur kas paprasčiau – galite rinktis puikią idėją, kuri leis matyti savo namuose visai kitokius baldus, leis atskleisti savo kūrybiškumą ir tuo pat metu užtikrins, kad nereikės išlaidauti naujiems baldams. Dekupažas yra jau ne vienerius metus naudojama technika, kuria galima atnaujinti pabodusius namų apyvokos baldus bei daiktus, suteikiant jiems naujų spalvų bei stilių. Taigi, pats metas įsigyti šiai technikai skirtų priemonių bei imtis permainų savo namų interjere.

Interjero detales keiskite rečiau naudojamomis

Kiekvieno iš mūsų namuose yra ir tokių interjero detalių, kurios dėl tam tikrų priežasčių tiesiog nėra naudojamos – leidžia dienas nematomos vietose. Jei norite permainų, atminkite, kad puikiu sprendimu gali tapti net ir namų durys, langai ar kiti svarbūs akcentai, kurių tam tikrą laiko tarpą tiesiog nenaudojote. Netruksite pastebėti, kaip jūsų namai sužibės naujomis spalvomis.

Namų kvapas taip pat padės išvengti rutinos

Jei norite išvengti rutinos savo namų interjere, galite rinktis dar vieną idėją. Tai – namų kvapai. Visų pirma, aromatas, pasitinkantis vos tik įžengus į namus, maloniai nuteiks, o antra – padės išvengti rutinos, kadangi juos galėsite keisti vos tik panorėję. Šiandien galite rinktis iš šimtų skirtingų kvapų, skirtų jūsų namas, todėl nuoboduliui tikrai neliks vietos.

Taigi, jau įvardijome ne vieną greitą bei paprastą būdą, kaip atnaujinti savo namus, juos pagyvinti ir išvengti didelių pinigų bei laiko sąnaudų. Belieka tik pridurti, kad šie sprendimai – užtikrinantys trumpalaikį rezultatą.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite